Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox quantum 59.0 64 bit źle wyświetla/rozbija strony

lukpiet 13 Mar 2018 22:58 606 9
  • #1 13 Mar 2018 22:58
    lukpiet
    Poziom 5  

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

to jeden z moich pierwszych postów, więc proszę o wyrozumiałość.

Od dzisiaj Firefox Ultimate 59.0 64 bit wyświetla strony w dziwny, rozbity sposób. Czasami strona jest jakby "porozwalana na części", czasami porozwalana oraz nie wyświetla niektórych elementów.

W załączniku screeny. Dzieje się tak głównie w wypadku kilku stron - wyszukiwarki google, gmaila, facebooka. W Chrome i Internet Explorer wszystko działa bez jakiegokolwiek problemu.

Czy może to być wirus (niedawno miałem informację z programu antywirusowego, że coś jest nie tak, ale wszystko wyczyściłem), zepsuta karta graficzna, problem z Javą/wtyczkami w firefoxie/ jakimiś sterownikami.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

0 9
  • Pomocny post
    #2 14 Mar 2018 08:36
    Sztandar18
    Poziom 26  

Wyczyść wszystkie dane przeglądarki od samego początku tj. pliki cookies (ciasteczka), pamięć podręczną (cache), dane formularzy, historię przeglądanych stron i wtedy sprawdź...

Firefox quantum 59.0 64 bit źle wyświetla/rozbija strony

0
  • #3 14 Mar 2018 08:40
    arekopo
    Poziom 12  

jaki jest system? win 7, 8, vista, xp, może w tym tkwi problem i przeglądarka nie bardzo chce działać z systemem, czy na innych wersjach Firefox (wcześniejszych) jest podobnie?. Pytam dlatego, że miałem podobnie w odwrotnym kierunku tzn stara opera na win 7 też rozsypywała treść strony.

Dodano po 1 [minuty]:

[quote="Sztandar18"]Wyczyść wszystkie dane przeglądarki od samego początku tj. pliki cookies (ciasteczka), pamięć podręczną (cache), dane formularzy, historię przeglądanych stron i wtedy sprawdź...

to może nie pomóc

0
  • #4 14 Mar 2018 13:39
    lukpiet
    Poziom 5  

Pomogło usunięcie plików. Czy mógłbyś mi powiedzieć, co mogło być przyczyną? Trochę może głupie pytanie, ale zależy mi na zachowaniu historii wyszukiwania, hasłach itd. Czy da się ""naprawić" wyświetlanie w przeglądarce bez usuwania tych danych? Użyć innej wersji firefoxa?

0
  • #5 20 Mar 2018 14:11
    Vortagon
    Poziom 9  

Witam, mam ten sam problem. Usunięcie ciasteczek i całej reszty pomaga, ale tylko do następnego uruchomienia przeglądarki. Jeśli to ma znaczenie, to pracuję pod systemem win10.

0
  • #6 23 Mar 2018 19:11
    lukpiet
    Poziom 5  

Czy mógłbym prosić o pomoc, w jaki sposób problem mógłby być rozwiązany bez usuwania historii i zakładek?

0
  • #8 24 Mar 2018 11:15
    Vortagon
    Poziom 9  

No jak widać z tą stabilnością wersji 59.0.1 to coś tak nie do końca.

RADU23, skanowałem tymi programami i mam czysto. Nie wiem gdzie jest problem, ale to wszystko zaczęło się właśnie po aktualizacji FF do wersji 59.0.1.

0
  • #9 24 Mar 2018 22:40
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Vortagon napisał:
    No jak widać z tą stabilnością wersji 59.0.1 to coś tak nie do końca.

Używam tej przeglądarki cały czas i nigdy nie miałem z nią takich problemów.

Możesz zrobić kopię zakładek do pliku, usunąć FF, wyczyścić rejestr za pomocą CCleaner'a i zainstalować starszą wersję FF. Powiesz czy problem również występuje.

1
  • #10 27 Mar 2018 15:04
    Vortagon
    Poziom 9  

Witam, instalacja poprzedniej wersji, tj. 58.0.2 pomogła. Wszystko śmiga aż miło.

0