Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAK - jak zdemontować mogę?

Preskaler 14 Mar 2018 07:22 153 3
  • #1 14 Mar 2018 07:22
    Preskaler
    Poziom 37  

Mam problem bo do transportu muszę wymontować nogę w podobnym komputerze. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to zrobić?

MAK - jak zdemontować mogę?

0 3
  • #3 14 Mar 2018 13:43
    Preskaler
    Poziom 37  

Dzięki kolego "Kolobos"! Pewnie dla Ciebie nie jest trudne korzystanie z internetu w j. angielskim? Ja nie znam tego języka (chociaż za moich czasów edukacyjnych nauczyli mnie dwóch obcych - nota bene zupełnie mi nieprzydatnych) a na hasło w j. polskim pojawiają się głównie reklamy zachwalające sprzęt Appla. Poza tym mnie nie chodziło o ZŁOŻENIE nogi a jej DEMONTAŻ. Nie wiem czy każdy typ komputera z tej firmy ma inne rozwiązanie mechaniczne mocowania nogi ale nie mam wiadomości na temat dokładnej nazwy tego komputera. znajduje się on kilka tysięcy kilometrów ode mnie i nie mam możliwości ustalenia jego dokładnej nazwy. Wydawalo mi się, że ktoś z serwisantów tylko spojrzy na ten typ zamocowania nogi i da mi krótką odpowiedź. Jeśli jest to taki wielki klopot to postaram sie nie pytac wiecej o nic na tym "Forum". Sam w przeszlości wiele staralem się pomagać ale pewnie teraz czasy się zmienily?

0
  • #4 14 Mar 2018 14:36
    Kolobos
    Spec od komputerów

Napisales "w podobnym", a wiec nie wiadomo czy to taki sam model z takim mocowaniem czy tylko zamiesciles pogladowe zdjecie. Sam widzisz, ze ciezko pomoc w takim wypadku.

Robi sie to tak samo jak w podabnym wczesniej filmie:
    https://www.youtube.com/watch?v=uQurKC7z4II

Tak wiec pomoc i tak otrzymales.

1