Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Makita DMR104 nie działa na akumulator.

mal_yszy 14 Mar 2018 22:44 5379 4
Bosch
    mal_yszy
    Level 2  
    Witam, kupiłem nowe radio Makita DMR104 LXT, działa jedynie na zasilaczu. Od zakupu nie chce działać na aku, posiadam BL1830B, oraz 12V Ni-Mh, po prostu zero reakcji, nie trybi jak włożę aku. W czym problem? Z opisu radia wynika, że jest kompatybilne z moimi bateriami.
  • Bosch
    zadam64
    Level 39  
    mal_yszy wrote:
    Witam, kupiłem nowe radio makita DMR104 LXT, działa jedynie na zasilaczu. Od zakupu nie chce działać na aku, posiadam BL1830B, oraz 12V Ni-Mh, po prostu zero reakcji nie trybi jak włożę aku. W czym problem ? Z opisu radia wynika, że jest kompatybilne z moimi bateriami.

Witam uszkodzony bedzie modul kontroli ladowania i zasilania w odbiorniku ,baterie na pewno sa ok
    moze uda mnie sie zdobyc schemat

Dodano po 43 [minuty]:

zadam64 wrote:
    mal_yszy wrote:
    Witam, kupiłem nowe radio makita DMR104 LXT, działa jedynie na zasilaczu. Od zakupu nie chce działać na aku, posiadam BL1830B, oraz 12V Ni-Mh, po prostu zero reakcji nie trybi jak włożę aku. W czym problem ? Z opisu radia wynika, że jest kompatybilne z moimi bateriami.

Witam uszkodzony bedzie modul kontroli ladowania i zasilania w odbiorniku ,baterie na pewno sa ok

a wyciag wtyczke zasilacza czy ruszy te radia nie maja mozliwosci korzystania jednoczesnie z zasilacza i akumulatora a drugie to na pewno masz instrukcje obslugi
  • Bosch
    Freddy
    Level 43  
    mal_yszy wrote:
    Witam, kupiłem nowe radio Makita DMR104 LXT, działa jedynie na zasilaczu.
    To zwróć do sklepu bo jest uszkodzone. Po co ta dyskusja?
    mal_yszy
    Level 2  
    zadam64 wrote:
    mal_yszy wrote:

Dodano po 43 [minuty]:
    zadam64 wrote:
    mal_yszy wrote:

a wyciag wtyczke zasilacza czy ruszy te radia nie maja mozliwosci korzystania jednoczesnie z zasilacza i akumulatora a drugie to na pewno masz instrukcje obslugi

Oczywiście, próbowałem już na wiele sposobów, nic z tego.

Dodano po 2 [minuty]:

Freddy wrote:
    To zwróć do sklepu bo jest uszkodzone. Po co ta dyskusja?

Być może dlatego, że nie ma takiej możliwości ?
    zadam64
    Level 39  
    to radio wspolpracuje praktycznie ze wszystkimi bateriami Makita w opcji zasilacz albo akumulator .w instrukcji powinna byc umieszczona lista akumulatorow ,jesli tak jak pisze i jest nowa tez bym zwrocil a przy zakupie poprosil o demonstracje uzytkowania.