Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative CT4810 ;o(

17 Aug 2005 23:47 2735 5
  • Level 12  
    Mam plyte glowna Viarama 8668 pro zintegrowana krata muzyczna nie dziala instaluje sterowniki juz wszystkie mozliwe instalowalem nawet 3 rozne windowsy XP i nie dziala kupilem creativa CT4810 wkladam do kompa i nie wlacza w ogole komputera, czy ktos wie co moze sklonic zebym w koncu uzyskal dzwiek z gory dzieki i pozdro
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    uki9 wrote:
    Mam plyte glowna Viarama 8668 pro

Temat tej płyty poruszałeś już na forum dwukrotnie. Rozumiem, że zastosowałeś się do wszystkich udzielonych Ci w tych wątkach porad?
    uki9 wrote:
    kupilem creativa CT4810 wkladam do kompa i nie wlacza w ogole komputera

Skąd wiesz, że kupiona przez Ciebie karta jest sprawna? Czy próbowałeś ją w innym komputerze?
  • Level 12  
    tak wszystkie porady juz probowalem troche trudny przypadek jutro bede mial okazje ja przetestowac na innym kompie :)
  • Level 43  
    Najpierw wyłącz całkowicie tę zintegrowaną (w biosie lub jumperem), odinstaluj wszystkie drivery a dopiero później włóż tego CT.
  • Level 39  
    W BIOS'ie w zakładce Features Setup Page wyłącz wszystko odpowiedzialne za dźwięk:

OnBoard Gane Port 201h
    OnBoard MIDI Port 300h
    OnBoard AC'97 Sound Enabled/Disabled
  • Level 12  
    ok dziala juz wszystko poprostu nie wylaczylem w biosie dzieki killer i komp raz widzial raz nie karty wymienilem i smiga wsio :) pozdro dla was <lyk_finlandii> :D
    Moderated By TONI_2003:

Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!