Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigaset C530 telefon nie rejestruje połączeń odebranych, nieodebranych

17 Mar 2018 20:56 1089 3
  • Poziom 2  
    Kupiłam nowy telefon Gigaset C530.
    Telefon w ogóle nie rejestruje połączeń odebranych, nieodebranych - nie zapisuje ich w listach połączeń. (Połączenia wychodzące rejestruje prawidłowo.)
    Zgodnie z opisem w instrukcji w przypadku nieodebranego połączenia klawisz "wiadomości" (z ikonką koperty) powinien migać - klawisz nie miga, a po naciśnięciu wyświetla "brak wpisów", pomimo że były nieodebrane połączenia.
    Jak dzwonię na telefon z numeru, który jest zapisany w książce telefonicznej, to powinno się wyświetlać kto dzwoni, a wyświetla się "zewnętrzny".
    Zastanawiam się czy aparat jest wadliwy i mam go reklamować, czy trzeba coś zmienić w ustawieniach?
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 2  
    Chodzi o jakąś dodatkową usługę u operatora?
    To telefon stacjonarny moich rodziców. Wcześniej mieli zwykły telefon przewodowy bez żadnych funkcji, więc w sumie nie wiem czy mają identyfikację połączeń, ale dziękuję za odpowiedź.
  • Poziom 27  
    Usługa prezentacji połączeń - identyfikacja jest standardem lub opcją w zależności od operatora linii. Orange nie realizuje jej w standardzie i trzeba za nią płacić dodatkowo. U operatorów kablowych działa bez dopłat.
    Jeśli prezentacji połączeń nie ma to nic z tego co piszesz działać nie będzie.
    RP