Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford 7840 sle 1992 r - Kod błędu e22 co to kod

17 Mar 2018 21:32 1224 8
  • Level 4  
    Ford 7840 sle 1992r wyświetlić mi się kod błędu e22. Ciągnik rusza a po chwili staje. Cofam kluczyk kasuje błąd i po ponownym uruchomieniu to samo co to może oznaczać. Proszę o pomoc. Problem powrócił skrzynia 16x16 zawory pod pokrywą jeden zawór PWM. Co jakiś czas wyskakuje mi błąd e22 i ciągnik przy puszczaniu sprzęgła nie rusza płynnie. Ma to związek z potencjometrem od sprzęgła czy szukać innej przyczyny!??
  • Level 1  
  • Level 4  
    Tak to skrzynia 16x16. Jaka może być przyczyna zbyt niskiego napięcia. Może być to wina zaworu PWM. Jak można to naprawić. Z góry dziękuję za pomoc. Sorry, że nie napisałem od razu jaka to skrzynia.
  • Helpful post
    Level 1  
  • Level 4  
    Mam ten ciągnik od niedawna i mało się na nim znam. Po po ruszaniu kilkoma wsuwkami od czujników ciągnik ruszył i było wszystko ok. Więc objawów jako takich nie było. Po pierwsze sprawdze po kolei wszystkie złącza. Ciągnik mam od 3 tygodni więc pytam o wszystko. Nie wiem czy to ważne może to olej był za zimny bo wczoraj u nas było -10
  • Level 4  
    Witam. Pytanie kieruje do Pana wal-kera. Jak można obejść kod błędu 14 podnośnika w fordzie 7840 sle 1992 skrzynia 16x16 chodzi ze nie mogę wymatowac bolca z czujnikiem od prawej listwy podnośnika. Jeśli jest możliwość zrobienia obejścia to proszę o informację na ten temat.
  • Level 1  
  • Level 4  
    Jeśli tak to jak odłączyć ehr-a? przyznam że jeszcze nie podpinalem żadnego sprzętu pod ciągnik więc pytam. A jeśli chodzi o błąd skrzyni e22 to problemy jak narazie ustaly, za psiukalem wszystkie możliwe złącza i niby jest ok, czas pokaże.

Dodano po 8 [godziny] 37 [minuty]:

Witam. Jest Pan wstanie wysłać mi serwisowke do mojego modelu ciągnika
    Ford 7840 sle 1992 skrzynia 16x16. Może to ułatwi mi pracę a pana już nie będę męczył prostymi pytaniami. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Sorry ze pytam a pan dalej w naszej Anglii!!???
  • Level 1