Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.

marianek70 18 Mar 2018 12:49 1053 3
  • #1 18 Mar 2018 12:49
    marianek70
    Poziom 15  

Założyłem ten watek ,aby pokazać co tak naprawdę kryje się pod obudową profesjonalnej zakrętarki Milwaukee.Kolega przyniósł i mówi coś tam nie styka.Jak rozłozyłem to wyszła cała prawda ,,jakie to wszystko skomplikowane''.Bajery ma ,ale przy zwarciu urządzenie dla zwykłego śmiertelnika tylko do śmietnika.Nawet nie pytam o wartości spalonych elementów widać z dymem ,,poszły'' rezystory ,kondensatory.
    Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.]

0 3
  • #2 18 Mar 2018 13:15
    misiek1111
    Poziom 21  

Zwarcie było w uzwojeniach silnika?

0
  • #3 18 Mar 2018 13:27
    mdm150
    Poziom 26  

>misiek1111
    Wygląda na to że tak mogło być, widać przebarwienia niektórych uzwojeń na jednym ze zdjęć. Dla pewności wypadałoby zrobić pomiar rezystancji poszczególnych uzwojeń, o ile jest to możliwe.

0
  • #4 18 Mar 2018 13:44
    marianek70
    Poziom 15  

Może te zdjęcie więcej coś,,powie''.Mnie przy zwarciu nie było także wnioskując po diagnozie obrazowej kolegów na 100% sprawne w tym sprzęcie to chyba głowica i włącznik i bateria.
    Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.
    Wkrętarka-zakrętarka Milwaukee M18 uszkodzenia na płytce sterującej.

1
  Szukaj w 5mln produktów