Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kody do Warhammer Dark Crusade

carbon_45 19 Mar 2018 11:39 399 12
  • #1 19 Mar 2018 11:39
    carbon_45
    Poziom 12  

Witam forumowiczów.
    Chciałbym sobie zrobić parę kodów do tej gry. Mam ArtMoney 7.43.1 PL i opis jak się do tego zabrać. Zacząłem od rekwizycji i nie dało mi się nic zrobić. W takim przypadku, zacząłem wpisywać posiadany stan rekwizycji planetarnej po zakończeniu podboju i to nic nie daje. Zdobyłem całą planetę, zostawiając sobie na koniec Eldarów i za każdym razem wpisywałem wartość planetarnej rekwizycji, którą zdobyłem. Program doszedł już do 206 adresów i nagle zaczęła rosnąć ilość adresów, które program znalazł, nawet do ponad 3000. Nie wiem, co ja robię źle w tym programie, że nie da się nic zrobić. Czy mógł by mi ktoś poradzić, jak się do tego zabrać?
    Pozdrawiam Janusz

0 12
  • #2 19 Mar 2018 11:48
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

carbon_45 napisał:
    am ArtMoney 7.43.1 PL
    Nie znam programu ani gry, ale takie zabawy kiedyś robiłem darmowym Cheat Engine - proste w obsłudze i sporo solucji w internecie.
    Po za tym, są gotowe trainery do gry - wystarczy pobrać.

0
  • #3 19 Mar 2018 15:16
    carbon_45
    Poziom 12  

Witaj. Mam trzy trainery, ale żaden nie współpracuje z tą moją wersją 1.02, jeden to wyłącza grę i dlatego chciał bym sobie porobić takie skromne kody. Ten CheatEngine, nie potrafię obsługiwać, bo nie znam Angielskiego.

0
  • #5 27 Mar 2018 13:35
    carbon_45
    Poziom 12  

Witam. Zainstalowałem ten CE i znalazłem w internecie opis, jak się nim posługiwać. Umiem już zrobić rekwizycje planetarną, ale do kampanii, zrobiłem sobie nie dużo, bo to nie ma sensu i teraz stanąłem na zdobywaniu rekwizycji i energii. W trakcie zdobywania kolejnej frakcji, tam są do zdobycia punkty nasłuchowe, z których pozyskuje się rekwizycje. Nie wiem jak mam to zrobić, bo w trakcie zdobywania tych punktów, wzrasta ilość uzyskiwanych jednostek rekwizycji i im ma się ich więcej, to szybciej się je uzyskuje, tak samo z generatorami energii. W tym opisie nie ma nic na taki temat.

0
  • #6 13 Kwi 2018 09:00
    carbon_45
    Poziom 12  

Jednak nie ma co liczyć na forumowiczów, czy mi doradzą. Każdy jest sobie Panem !!!

0
  • #7 13 Kwi 2018 10:47
    gasak
    Poziom 17  

Nie przyszło Autorowi do głowy, że być może niewielu forumowiczów Elektrody gra w tego Warhamera i być może żaden z nich nie bawi się w "kody"?
    Polecam bardziej tematyczne portale/fora dotyczących gier lub konkretnego tytułu. Bez znajomości języka angielskiego można się ratować tłumaczem od Google.

0
  • #8 13 Kwi 2018 11:34
    carbon_45
    Poziom 12  

Nie, teraz myślisz według siebie, wiem, że dużo forumowiczów bawi się w te klocki, a mnie chodziło tylko poradę, jak ja mam podejść do tego zagadnienia z tymi punktami. Tego Wrhammera Crusade mam tak opanowanego, że jest parę map, które wiem jak obstawić, że nie muszę wcale walczyć, a i tak wygrywam bitwę.
    Na każdy jeden zdobyty punkt, rośnie ilość rekwizycji w czasie i szybciej tego przybywa, jak rozbudowujemy punkt, i im więcej tych punktów to szybciej tego przybywa.
    Mam opis po polsku, program też mam w wersji Polskiej, ale nie potrafię tego odnaleźć, ani jak zrobić się nieśmiertelnym.
    Dla mnie to jest tylko zabawa, bo po wypadku, jestem cały czas w domu. Chciał bym zdobyć wiedzę na ten temat, bo czeka następna wersja tego Warhammera, ale już II i tam też chciał bym zrobić sobie nieśmiertelność.
    Janusz

0
  • #9 13 Kwi 2018 11:57
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

carbon_45 napisał:
    Mam opis po polsku, program też mam w wersji Polskiej, ale nie potrafię tego odnaleźć, ani jak zrobić się nieśmiertelnym.
    Poszukaj sobie gotowych trainer'ów do swojej gry.
    Nie wszytko da się zrobić w/w programem.

0
  • #10 13 Kwi 2018 14:25
    carbon_45
    Poziom 12  

mam dwa trainery, ale żaden nie działa z moją wersją.

0
  • #12 13 Kwi 2018 16:33
    carbon_45
    Poziom 12  

Tam w lewym górnym rogu pisze - DOW Engine 1.2, Dark Crusade 1.0, Bulid 96815

0
  • #13 04 Lis 2018 14:29
    carbon_45
    Poziom 12  

Witam ponownie.
    Umiem już zrobić sobie oddziały, które walczą i to jest tak zrobione, że w oknie jest pokazane, aktualny stan i ile jest w danej chwili dostępne, czyli 0/14. Zaznaczam stałą wartość i robię jedną jednostkę, z zera robi się 2, następna jednąstka 4 itd, do pojawienia się jednego adresu odpowiedzialnego za ilość w jednostek w tej grze. Tak samo jest zrobione z rekwizycją i z energią, czyli jak nam przybywa, ile posiadamy i cały czas na rośnie, lub ubywa ta wartość przed tą kreską. Tu nie umiem dać sobie z tym rady, nie wiem co mam wpisać. Stała wartość się nie sprawdza, tak jak większa od...
    W okienku, które dołączam, rekwizycja jest pod symbolem białej flagi w niebieskiej ramce i podana jest wartość 1827/+20. Wartość 1827 w tym stanie wzrasta co sekundę o 1 i tu właśnie utknąłem.
    Janusz

0