Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

odciecie zap這nu w seicento LPG

18 Sie 2005 11:03 1443 5
  • Poziom 10  
    jaki kabel moge przeci望 w seicento 899 z LPG zeby zrobic zabezpieczenie przed z這dziejem....nie mam schematu a ktozs to moze robi,wiez prosze o konkretne namiary gdzie 闚 kabel moge znalesc...
  • Poziom 26  
    Skoro masz LPG to tnij kabel od zap這nu, wtedy nie zapali i na gazie i na benzynie :) Szukaj kabla wychodz帷ego ze stacyjki !!
  • U篡tkownik obserwowany
    facioo napisa:
    jaki kabel moge przeci望 w seicento 899 z LPG zeby zrobic zabezpieczenie przed z這dziejem....nie mam schematu a ktozs to moze robi,wiez prosze o konkretne namiary gdzie 闚 kabel moge znalesc...

Proponuje robi zwarie dw鏂h przewod闚 id帷ych do prze陰cznika LPG tzn. masy i impulsu. Brak zasilania znajdzie najg逝pszy elektryk a ze zwarcie zajmuje wi璚ej czasu...
  • Poziom 25  
    Ci璚ie kabla od zap這nu to dla zlodzieja gratka. ζtwo pod陰czy obej軼ie przy cewce. Ja tn przew鏚 od czujnik闚: hala lub indukcyjnego np.: przy sterowniku, 豉cz do nich dwa kable i ci庵n "niewidoczn" drog do wn皻rza, a tam daj ukryty w陰cznik (lub inny za陰cznik).

Dodano po 43 [sekundy]:

I poprostu brak iskry czy to na benzynce, czy to na gazie.
  • Poziom 15  
    Witam. Mam pytanie gdzie znajduja sie te czujniki i jak je znalesc i jakiego koloru sa te kable od czujnik闚.
  • Poziom 25  
    Ja bym go znalaz, ale z tego co pami皻am, to jest zamocowany tu przy kole pasowym (tak od ty逝 silnika) nap璠u alternatora. Jest tam takie k鏊ko z z帳kami.