Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Pavilion 15-cc502nw - Klawiatura

Nemesea 21 Mar 2018 19:17 1032 5
    Nemesea
    Level 2  
    Witam. Od jakiegoś czasu mam pewien nietypowy problem z wysepkową klawiaturą laptopa HP Pavilion 15-cc502nw.
    Otóż podczas pierwszego otworzenia laptopa w ciągu dnia, niektóre klawisze(h j m n , . ) są tak jakby "zabrudzone" czymś po boku, klikają bardzo głośno, po szybkim wciskaniu klawisza jest już ok, natomiast inne (x ctrl z s) są stłumione. Długo wracają do góry i nie wydają charakterystycznego dźwięku kliknięcia. Po lekkim podważeniu obu typów klawiszy i podmuchania w nich, problem na jakiś czas znika - do czasu, gdy jest nieużywany dłuższą chwilę lub np przez noc.
    Nie zarejestrowałam żadnego wylania nic na klawiaturę. Czy możliwe, że problem leży w kocie, który czasami postanowi sobie wejść na klawiaturę, lub włożyć do stojącej obok szklanki łapkę i strzepnąć nią, a kilka kropelek dostało się pod klawisze?
    Oprócz tego klawisze oraz ich podświetlanie działają.

Dodam, że laptop został przeze mnie zakupiony trzy miesiące temu, zatem jest jeszcze na gwarancji.
    Moje zasadnicze pytanie brzmi: czy jest jakieś magiczne rozwiązanie, aby wyczyścić tą klawiaturę, czy od razu oddawać na gwarancję?
    Pozdrawiam
    KRY5PIN
    Level 36  
    W Twoim przypadku są dwie opcje:
    1. Wymienić klawiaturę (utracisz gwarancję)
    2. Oddać na gwarancję (może Ci się poszczęści).
    Nemesea
    Level 2  
    KRY5PIN wrote:
    W Twoim przypadku są dwie opcje:
    1. Wymienić klawiaturę (utracisz gwarancję)
    2. Oddać na gwarancję (może Ci się poszczęści).

Czyli mam rozumieć, że zero szans na jej wyczyszczenie? :(
    nuda
    Level 17  
    Wyślij na gwarancję o ile klawiatura nie była zalana. Jeżeli zaczęła działać tak sama z siebie powinna być uznana gwarancja.
    mikro007
    Level 2  
    Witam HP Pavilion 15-cc502nw gdzie do tego modelu kupić klawiaturę
    KRY5PIN
    Level 36  
    Na portalach aukcyjnych typu alledrogo, laptopshop, czescisamsung, itp...