Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multiroom w multimedia polska i moduły cam

mihal2002 21 Mar 2018 20:08 654 3
  • #1 21 Mar 2018 20:08
    mihal2002
    Poziom 43  

grzesiek811 napisał:
    Nie wiem czy mam rozgałęziać sygnał i ciągnąć do drugiego pokoju kabel koncentryczny czy tylko LAN.

Kolego trzeba zapytać tam gdzie będziesz umowę podpisywał.
    A TY jeszcze nic nie wiesz.
    grzesiek811 napisał:
    Na pewno w nowym mieszkaniu będzie multimedia, ale nie wiadomo czy ta nie zostanie niedługo przejęta przez UPC.

0 3
  • #2 21 Mar 2018 20:54
    mojepetro
    Poziom 18  

grzesiek811 napisał:
    A jak jest w przypadku dwóch TV z modułami cam CI?

Przy zamawianiu usługi Multiroom za dodatkowe 10PLN/mc dostajesz drugi moduł CAM z kartą dekodującą ten sam pakiet.
    I tu ciekawostka:
    U mnie w Gdańsku Multimedia jednocześnie z kodowanym pakietem cyfrowym dostarcza również sygnał analogowy (33 kanały) i wszystkie kanały telewizji cyfrowej naziemnej (28 niekodowanych kanałów).
    Wykazy w załączeniu.

0
  • #3 21 Mar 2018 21:20
    kierbedz4
    Poziom 33  

Kabel ze skrzynki usadowionej na korytarzu jest wprowadzony do mieszkania zakończony rozdzielaczem i z rozdzielacza jest wyprowadzony na poszczególne TV w które są zamontowane moduły cam CI .Ty nic nie ciągniesz żadnych kabli od tego jest monter który położy dodatkowy kabel do pokoju.Opłata za usługę jest doliczana do pierwszej faktury w kwocie około 50 zł.

0
  • #4 22 Mar 2018 07:15
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

grzesiek811 napisał:
    A jak jest w przypadku dwóch TV z modułami cam CI?

Każdy tv musi mieć własny sygnał kablowy.
    grzesiek811 napisał:
    Nie wiem czy mam rozgałęziać sygnał i ciągnąć do drugiego pokoju kabel koncentryczny czy tylko LAN.

I jedno i drugie - przewód z sygnałem do każdego tv a LAN jeśli tv ma funkcje internetowe.

0