Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dalia PDH 885 dziwne zachowanie

18 Sie 2005 14:10 1521 7
  • Poziom 10  
    Witam
    Wymieniłem łożyska w pralce i niby wszystko ok, ale przez pierwsze kilka cykli, teraz jak zaczyna wirować to wpada w duże drgania.
  • Poziom 31  
    sprawdź czy wszystko dobrze poskręcałeś. to może nie mieć nic wspólnego z wymianą łożysk, to mogą być zużyte amortyzatory lub pralka nierówno wtoi (jest nie wypoziomowana)
  • Poziom 10  
    Przed wymianą łożysk nie zachowywała się tak, co do powtórnego montażu- sprawdzałem i jest wszystko ok.
  • Moderator Elektrotechnika
    Witam
    Miałem taki przypadek,facet przy PDN 1085 zamiast łożyska 6306 założył 6207(takie mu sprzedali w hurtowni,mimo,że przyniósł stare-rozsypane)jak prał było możliwie jednak wirowanie to był koszmar.Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Założyleś pierścien segera na oś ,jak nie to beben przesunąl sie i ociera o fartuch powodując drgania .
  • Poziom 10  
    Pirerścień zabezpieczający był tylko na końcu przed kołem "zamachowym" , rozumiem że za segerem powinno być zabezpieczenie- tylko jakie? Nie widziałem tam miejsca na to zabezpieczenie i nic takiego nie zakładałem, jeżli możesz to napisz jak to powinno być zrobione. Chyba to będzie właściwy trop.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Wymieniłem amortyzatory i uspokoiło się , Wszystkim dzienkuję za pomoc. Pozdrawiam.
    :D