Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigo Multipad 8.0 HD - Tablet nie chce się włączyć.. PMP5588C_DUO

23 Mar 2018 13:44 711 6
  • Poziom 4  
    Witam, mam problem z tabletem Prestigio MULTIPAD 8.0 HD po podłączeniu do ładowarki wyskakuje mi bateria która się ładuje, po chwili znika, tablet nie chce się włączyć, gdy podłączam pod usb tablet i próbuje go otworzyć w komputerze to go nie widać.. Ktoś ma jakieś pomysły? gdyby ktoś potrzebował więcej informacji to chętnie odpowiem na każde pytanie...
  • Moderator - GSM
    Sprawdź napięcie baterii.
    Sprawdź też gniazdo USB, może być wyrobione i nie stykać.
  • Poziom 4  
    Rozkręciłem teraz tablet i przycisnąłem wszystkie piny.. i udało się odpalić ale niestety tylko wyskakuje ekran powitalny czyli napis Prestigo i logo.. i nic dalej stoi zawieszony i można wyłączyć i jak znów włączam to znów to samo czyli ekran powitalny
  • Moderator - GSM
    No to pozostaje naprawa w serwisie producenta lub szukanie firmware które się wgrywa z poziomu PC.
  • Poziom 4  
    Pisałem już tutaj temat o tym moim nieszczęsnym tablecie, na początku się nie włączał gdy go rozkręciłem zauważyłem ze jedna z taśm jest odłączona, gdy ją podłączyłem i złożyłem tablet zaczął się włączać jednak zawiesza się odrazu po włączeniu na Reklamie powitalnej z logiem Prestigio, uprzejmy kolega z tego forum polecił mi sformatowanie Karty Micro sD na fat 32 i wgranie firmware ze strony producenta, udało mi się wszystko sformatować jednak gdy przy włączaniu wciskam [Volume + oraz Power] to tablet się włącza tylko i zawiesza na powitalnej reklamie z logo, gdy puszcze i jeszcze raz wcisne [Volume + oraz Power] to tablet się nie włącza, czy ktoś ma jakiś pomysł jak mogę zainstalować to firmware? Może jakoś z poziomu PC? mimo że tablet się nie włacza? już nie mam sił do tego tableta, a nie bardzo mi się widzi oddawać go do serwisu.. liczę na pomoc :)

P.S dokładny model tabletu to PMP5588C

Moderowany przez nutergsm:

Po co zakłada kolega kolejny temat? Trzeba było kontynuować ten.
    Tematy scaliłem.