Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] opel asrta h - problem z komunikacja rec i uec

23 Mar 2018 20:17 3015 16
  • Level 8  
    Zaczne od poczatku mam opla aster h silnik 1.9 tdi. Mam problem z odpaleniem. Przez interfejs pokazuje mi blad brak komunikacji REC i UEC. Nic nie dziala. Auto nie odpala. Sprawdzilem rozrusznik jest dobry, przekaznik tez, Bezpieczniki rowniez przekazniki tez wydaje sie ze sa dobre. Czy brak komunikacji moze spowodowne z masa REC czy UEC. Gdzie maja mase te puszki bo nie umie znalesc?
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Helpful post
    Level 34  
    Nie zważał bym na te błędy.
    Rozrusznik nie kręci?
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 8  
    Sprawdzalem na kroto to kreci a po zaplonie nic sie noe dzieje
  • Helpful post
    Level 11  
    Masz u siebie system PEPS?, bo w rec’u raczej nie ma nic więcej co by blokowało rozruch. Kontrolki na desce palą się normalnie, pokazuje się kontrolka świec żarowych?
  • Level 8  
    Witam helfik raczej kontrolki raz sie zapalaja raz nie teraz podmienilem reci uec cim z innego. Ale znowu jest to samo poskladam wszystko do kupy bo mialem cale auto rozlozone na czesci podlaczylem radio itp.,.. ale znowu jest to samo kontrlolki sie zapala raz tak raz nie, ale przed zlozeniem i podlaceniem wszystkich gratow bylo ok w miare auto dalej nie palilo ale kontrlolki zapalaly sie i kontrolka swiec gasla. Musze chyba sobie kupic ksiazke sam naprawiam i miec schemat elektryczny tego auta. A ty masz jakis pomysl. A astra jest z 2007 roku 1.9 tdi 150 kod silnika Z19DTH. Mam pytanie czy moze go blkowac radio czy komputer podzuszek
  • Level 8  
    Witam prad znalazlem ale mam teraz inny problem. Problem był w uec, wymieniłem i wrócił prad. Ale mam inny problem posiadam program carprog i odczytałem carpass ale nie wchodzi kod przez op-com. Domyślam się że nie mam wylogowanego rec. ale nie wiem jak sie za bardzo za to zabrac aso nie wchodzi w grę i elektronik tez bo tu gdzie jestem to ciężko kumatego znaleźć muszę poradzi sobie sam. Mam bebechy z innej astry 2 lata starszej czyli 2005. podmienilem wszystko czyli komputer, rec, uec, stacyjke i rec oczywiscie cim. Ale potrzebuje wydobyc pin z tych urzadzen jak by mi ktos opisal krok po kroku jak to zrobić to bym byl wdzięczny pozdro. Jeszcze raz wspomnę ma program carproga, kess v2, op-com
  • Level 8  
    Rec krzyczy o środowisko. Podlaczylem carprog do radia i szczytal kod 6330
  • Level 8  
    A jak mam zrobić środowisko
  • Level 8  
    Tomek4 nie mogę już pisać na pw kilka dni muszę się wstrzymać. Wpisałem kod 5979 działa na 2 podzespoły na ecu i uec a na resztę nie. Imobilazer nie przepuszcza tego kodu nie wiem dlaczego? napisz na pw jak możesz podac jakiś skaype lub facebook to napisze tam
  • Level 11  
    Jak wpiszesz za dużo razy zły kod to włącza się blokada czasowa, tak przynajmniej dzieje się w przypadku RECa i wtedy nawet prawidłowy pin nie wchodzi.
  • Level 8  
    A ile trzeba czekac zeby wszystko wrocilo do normy
  • Level 11  
    Powinno pisać w opcomie coś w stylu Czas oczekiwania zabezpieczenia, gdy wartość jest – Nieaktywny to znaczy, że blokada się zresetowała.
  • Level 8  
    Nie rozwiazalem problemu niestety auto stoi 4 miesiace juz u mechanika i nic