Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

avr155 + jamo 180 + magnat monitor supreme 302a

23 Mar 2018 23:39 315 1
  • Poziom 10  
    Witam, kupiłem sprzęt jak w temacie i mam następujące problemy, wydaje mi się że ten model amplitunera nie czyta dźwięku po hdmi, nie jestem pewien czy tak jest bo zdania w internecie są mocno podzielone, aktualnie podłączony mam tv po optyku. Mam za to większy problem, subwoofer gra mniej więcej tak jak powinien tylko gdy jest ustawiony na pełną moc a kupiłem go od gościa od którego kupiłem również harmana i u niego wszystko bylo git przy 1/8 mocy suba, ale w miedzy czasie on grzebał w opcjach i ja również, wcześniej podłączałem pod starą yamahe rx-v800rds i było bardzo podobnie, jak podłącze suba pod np lewy czy prawy kanał chociażby dvd bezpośrednio przez cinch to na połówce mocy tłucze jak głupi zgodnie z rytmem muzyki, przez amplituner jest o niebo słabiej, podmieniałem juz kabel na inny, subwoofer również jak i miejsce podłączenia (230v) niestety bez zmian. Jestem zdecydowanie początkującym audiofilem ale przez ostatnie 2 tygodnie sporo się naczytałem jak i sporo pogrzebałem w opcjach czy menu amplitunerów ale do niczego mądrego i znaczącego nie doszedłem dlatego proszę o pomoc. Nie potrafię również włączyć menu ekranowego bo tam bym jeszcze pogrzebał, jeśli chodzi o instrukcje to mam ale nie potrafię korzystac chyba bo studiowałem ale nie pomaga, teraz najchętniej przywróciłbym ustawienia fabryczne i zrobił kalibrację ale tego również nie potrafię, ewentualnie potrzebowałbym fachowca w Warszawie który by może podjechał i za opłatą załatwił to na miejscu
  • Poziom 42  
    Najprzód proszę wypunktować co nie działa, w miarę porządną polszczyzną.
    Wpis jest chaotyczny i niewiele z niego można zrozumieć.

wiki14tm napisał:
    potrzebowałbym znajca w Warszawie

"znajca" - jakaś nowa profesja???
    Proszę o szczegóły owej profesji.