Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] LG E460 - Uruchamia się i gaśnie ekran startowy

25 Mar 2018 11:14 294 4
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  Witam,

  Dostałem do ewentualnej naprawy LG E460. Problem w tym, że nic nie można zrobić. Przy próbie włączenia pojawia się tylko ekran startowy i gaśnie raz wibrując przy tym (raz przy uruchomieniu i raz po zgaśnięciu ekranu). Telefon nie wchodzi w żaden tryb poza download mode. Próbowałem wgrać soft zarówno offline jak i online. Problem w tym, że żaden komputer nie może nawiązać połączenia z telefonem. Tylko za pierwszym razem po instalacji udaje się to jednorazowo po zainstalowaniu B2C. KDZ nie łączy się z telefonem, podobnie LG Update Tool. Czy da się wgrać nowe oprogramowanie, a może jednak to wina uszkodzonej płyty? Dodam, że problem pojawił się po wyjęciu baterii w trakcie pracy telefonu z powodu zdenerwowania właściciela telefonu na jego oporne działanie.

  Pozdrawiam.
 • Pomocny post
  Poziom 36  
  Rozbierz, umyj, podgrzej i zobacz czy coś się zmieni.
  Jeśli to problem z hardware to nie warto go naprawiać,
  sprawne chodzą po 50 zł.
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  Ok, wykonam, tylko czy skoro usterka powstała po wyjęciu baterii w trakcie pracy urządzenia, np. odczytu czy też zapisu na pamięci wewnętrznej to równie dobrze sama pamięć mogła ulec awarii i wtedy jedyną naprawą jest wymiana płyty, bo naprawiać się nie opłaca, lub sprzedać na części (ekran etc.).
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  Niestety żadne zabiegi nie pomogły, poza tym płyta nie miała też śladu korozji ani innych widocznych uszkodzeń. Ok, dzięki za informacje, tak niestety przypuszczałem, że padła pamięć i konieczna wymiana płyty. W związku z tym naprawa nieopłacalna.
  Dzięki za pomoc, zamykam w związku z powyższym.