Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 benz. 2003r - identyfikacja przewodów do alarmu

18 Sie 2005 17:21 2355 5
  • Poziom 10  
    Proszę o pomoc - na forum znalazłem materiały dotyczące montażu alarmu w modelach '99 '00 '01 '02 ale okazało się że Peugeot 206 w którym mam zamontować alarm jest z 2003 roku - oczywiście kabelki są inaczej oznaczone niż w poprzednich latach.

Chodzi mi o:
    - przewód zasilający pompy paliwowej
    - przewód od wyłączników drzwiowych

Reszta nie zmieniona więc z identyfikacją nie będzie kłopotu...

Proszę też o pomoc w umiejscowieniu czujnika drgań - nie mam pojęcia gdzie w samochodzie można go zamontować zeby poprawnie działał.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    niestety tak to bywa ze jak sie z opisem nie zgadza to trzeba za miernik zlapac
    pompy poszukaj w progu z prawej strony a drzwi niestety na piechote lub wpiecie w przewod od lampki na podsufitce

a czujniki wibracyjne maja to do siebie ze generalnie sa do niczego
    nie mniej jednak montuje sie je na elementach trwale zlaczonych z karoserja lub naniej samej, najlepiej na srodku masy pojazdu ( doswiadczenie mowi ze by to mialo sens nalezy zamontowac dwa- 1 z przodu 1 z tylu) czujnik wibracyjny nie nadaje sie do ochrony alufelg ;)
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    ja powiem inaczej. Znajdż przewódy idące do pomy paliwa w baku. Wybierz najgróbsze i sprawdź miernikiem lub żarówką który ma napięcie i go przetnij montując przekaźnik alramul. a co do czujników drzwiowych podłącz się pod sam przełącznik w drzwiach i po problemie. Znowu czujnik wstrząsowy przykręć poprosyu do "budy" i tyle. ja tak montuje i zawsze zadziałał nawet huśtająć autem z tyłul.
  • Poziom 11  
    jeśli chodzi o sygnał z dzwi to szukaj plusa sterującego lampką oświetlenia wnętrza w kostce z białą przykrywką w bsi
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Prosze pasujący opis