Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kymco Dink Classic 50 - Brak świateł

25 Mar 2018 19:20 579 5
  • Poziom 14  
    Witam. Poszukuje schematu elektryki do kymco dink 50 lub podpowiedzi gdzie leży problem. Brak świateł mijania i drogowych. Po przestoju zimowym i wystawieniu skutera z garażu zauważyłem brak świateł i po przejechaniu kilku kilometrów zrobiło się zwarcie i elektryka przy tylnej lampie zaczęła się palić. Zakupiłem nową wiązkę do tego skutera i po zmontowaniu skuter odpala wszytko działa oprócz świateł. Światła stopu są i drogowe na błysku (oddzielny przełącznik) . Znalazłem przewód który był oddzielnie przeprowadzony od zielonej kostki umieszczonej koło przedniej lampy i poprowadzony aż do tyłu ale nie wiem po co i gdzie był wpięty bo spalenie spowodowało urwanie tego przewodu. Żarówki sprawne nowa wiązka też myślę że coś przy przełącznikach i kokpicie zostało przekombinowane przez poprzedniego właściciela.
  • Poziom 14  
    Witam ponownie. Ciężko jest wyczytać z tego schematu coś sensownego czy po zdjęciach kostki gdzie był ten przewód będzie ktoś wstanie określić jaka była jego rola
  • Poziom 26  
    W chińskich wiązkach to normalne, niby takie same a inne
  • Poziom 14  
    Mam jeszcze jeden problem po naprawie świateł skuter nie ładuje akumulatora dostatecznie tzn. jak mam mocny akumulator to światła działają idealnie a jak słaby to światła drogowe podczas jazdy świecą bardzo słabo a jak nacisnę przycisk chwilowego uruchomienia świateł drogowych tzn. błysk to świecą bardzo mocno