Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kymco Dink Classic 50 - Brak świateł

25 Mar 2018 19:20 879 5
  • Level 14  
    Witam. Poszukuje schematu elektryki do kymco dink 50 lub podpowiedzi gdzie leży problem. Brak świateł mijania i drogowych. Po przestoju zimowym i wystawieniu skutera z garażu zauważyłem brak świateł i po przejechaniu kilku kilometrów zrobiło się zwarcie i elektryka przy tylnej lampie zaczęła się palić. Zakupiłem nową wiązkę do tego skutera i po zmontowaniu skuter odpala wszytko działa oprócz świateł. Światła stopu są i drogowe na błysku (oddzielny przełącznik) . Znalazłem przewód który był oddzielnie przeprowadzony od zielonej kostki umieszczonej koło przedniej lampy i poprowadzony aż do tyłu ale nie wiem po co i gdzie był wpięty bo spalenie spowodowało urwanie tego przewodu. Żarówki sprawne nowa wiązka też myślę że coś przy przełącznikach i kokpicie zostało przekombinowane przez poprzedniego właściciela.
  • Level 27  
    W chińskich wiązkach to normalne, niby takie same a inne
  • Level 14  
    Mam jeszcze jeden problem po naprawie świateł skuter nie ładuje akumulatora dostatecznie tzn. jak mam mocny akumulator to światła działają idealnie a jak słaby to światła drogowe podczas jazdy świecą bardzo słabo a jak nacisnę przycisk chwilowego uruchomienia świateł drogowych tzn. błysk to świecą bardzo mocno