Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Okap Mastercook Omega 60 X - Jak skasować powiadomienie 'A' ?

kwasik5 26 Mar 2018 08:25 6330 5
    kwasik5
    Level 10  
    Dzien dobry,
    Mam pytanie dotyczące okapu Mastercook Omega 60 X (4 guziki: plus, minus, czas, światło, a pośrodku okrągły mały wyświetlacz). Pojawiło mi się powiadomienie 'A' o wymianie filtra czy czegoś innego.
    Jak to skasować?
    Znalazłem temat, że trzeba przytrzymać plus i minus przez 20 sekund, ale niestety to nic nie daje. Nie mogę się dokopać do instrukcji w internecie.
    Będę wdzięczny za pomoc,

Pozdrawiam
    kwasik5
    Level 10  
    Czyli reaguje na odpięcie metalowego filtra przeciwtłuszczowego i wtedy pozwoli mi skasować? Filtr wymieniam lada moment :)

Znalazłem, że Litera A na wyświetlaczu oznacza włączenie sygnalizacji czyszczenia filtru aluminiowego. Czyli nadal pasuje.

Dodano po 10 [godziny] 8 [minuty]:

Niestety nadal mam ten sam problem. Filtr aluminiowy zdjąłem, poczekałem, trzymałem plus i minus razem zarówno bez filtra jak i potem z nim - nadal miga 'A'. Będę wdzięczny za wsparcie.
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    kwasik5 wrote:
    trzymałem plus i minus razem zarówno bez filtra

Kasuje się trzymając wciśnięte razem "+" i "-" przez około 10 sekund ale przy wyłączonym silniku i oświetleniu!
    kwasik5
    Level 10  
    Dokładnie tak robię. Okap nie chodzi, oświetlenie wyłączone. Niestety nie kasuje się.
    kwasik5
    Level 10  
    Rozwiązanie dla potomnych: przytrzymanie TYLKO guzika timer kasuje powiadomienie 'A' .