Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka electrolux ewt 136459w

12367Marysia 27 Mar 2018 06:59 2160 2
    12367Marysia
    Level 2  
    Witam!
    Mam problem wczoraj z chłopakiem kupiliśmy pralkę ładowana od góry electrolux, pan od którego kupowaliśmy powiedział nam ze jest 3 letnia i działa bez zarzutów. Wróciliśmy do domu podłączyliśmy, pierwsze pranie sprawdzające i zatrzymała się na 25 minucie, błąd e20. Włączyłam odprowadzanie wody i za drugim razem odprowadziła bez problemu. Czy wie ktoś co może być problemem? Czy myślicie ze facet wcisnął nam bubel i wiedział ze nie działa ? Proszę o pomoc
    Kenworth 18
    Level 42  
    Witam.
    Należy sprawdzić drożność odpływu pralki czyli filtr.
    Następnie sprawdzić wąż odpływowy pralki począwszy od jego mocowania przy pompie aż do końca oraz wąż łączący zbiornik pralki z pompą spustową.
    Jeśli tam będzie czysto to poddać czyszczeniu układ hydrostatu poczynając od wężyka hydrostatu a kończąc na kubku hydrostatu.
    Jeżeli te zabiegi nie dadzą pożądanego efektu konieczna będzie wymiana silnika pompy spustowej lub zwrot pralki sprzedającemu.
    12367Marysia
    Level 2  
    Kenworth 18 wrote:
    Witam.
    Należy sprawdzić drożność odpływu pralki czyli filtr.
    Następnie sprawdzić wąż odpływowy pralki począwszy od jego mocowania przy pompie aż do końca oraz wąż łączący zbiornik pralki z pompą spustową.
    Jeśli tam będzie czysto to poddać czyszczeniu układ hydrostatu poczynając od wężyka hydrostatu a kończąc na kubku hydrostatu.
    Jeżeli te zabiegi nie dadzą pożądanego efektu konieczna będzie wymiana silnika pompy spustowej lub zwrot pralki sprzedającemu.

OK. Filtr sprawdziliśmy od razu w domu był w miarę czysty, ale sprawdzimy jeszcze te inne rzeczy. Mam nadzieje ze zadziała 😞