Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka electrolux ewt 136459w

27 Mar 2018 06:59 1368 2
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam problem wczoraj z chłopakiem kupiliśmy pralkę ładowana od góry electrolux, pan od którego kupowaliśmy powiedział nam ze jest 3 letnia i działa bez zarzutów. Wróciliśmy do domu podłączyliśmy, pierwsze pranie sprawdzające i zatrzymała się na 25 minucie, błąd e20. Włączyłam odprowadzanie wody i za drugim razem odprowadziła bez problemu. Czy wie ktoś co może być problemem? Czy myślicie ze facet wcisnął nam bubel i wiedział ze nie działa ? Proszę o pomoc
  • Poziom 38  
    Witam.
    Należy sprawdzić drożność odpływu pralki czyli filtr.
    Następnie sprawdzić wąż odpływowy pralki począwszy od jego mocowania przy pompie aż do końca oraz wąż łączący zbiornik pralki z pompą spustową.
    Jeśli tam będzie czysto to poddać czyszczeniu układ hydrostatu poczynając od wężyka hydrostatu a kończąc na kubku hydrostatu.
    Jeżeli te zabiegi nie dadzą pożądanego efektu konieczna będzie wymiana silnika pompy spustowej lub zwrot pralki sprzedającemu.
  • Poziom 2  
    Kenworth 18 napisał:
    Witam.
    Należy sprawdzić drożność odpływu pralki czyli filtr.
    Następnie sprawdzić wąż odpływowy pralki począwszy od jego mocowania przy pompie aż do końca oraz wąż łączący zbiornik pralki z pompą spustową.
    Jeśli tam będzie czysto to poddać czyszczeniu układ hydrostatu poczynając od wężyka hydrostatu a kończąc na kubku hydrostatu.
    Jeżeli te zabiegi nie dadzą pożądanego efektu konieczna będzie wymiana silnika pompy spustowej lub zwrot pralki sprzedającemu.

OK. Filtr sprawdziliśmy od razu w domu był w miarę czysty, ale sprawdzimy jeszcze te inne rzeczy. Mam nadzieje ze zadziała 😞