Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Wykonanie mobilnego nagłośnienia na radiu lub ... bluetooth

Gepardos2000 27 Mar 2018 09:35 279 0
  • #1 27 Mar 2018 09:35
    Gepardos2000
    Poziom 8  

Szukam wykonawcy (projekt, wykonanie, faktura, gwarancja) mobilnego sportowego systemu nagłośnieniowego.

Widziałem taki na jednych zawodach w Niemczech. Z uwagi że widziałem tylko w jednym miejscu (mimo bywam na zawodach na terenie całych Niemiec) domniemuję, że był wykonany na zamówienie.

Są do kupienie (do wykorzystania) - ale można samemu zrobić przy jednej "akcji" systemy nagłośnienia na łodziach sportowych. Sternik lub inny załogant posiadają przyczepiony mikrofon a na łodzi przyczepione są dużymi – takimi do celów majsterowania klamrami 3- 4 głośniczki. Tym samym cała załoga słyszy komendy prowadzącego. Całość zasilana akumulatorkiem lub bateriami.

Ale.....

W widziany w Niemczech system powodował, że w tych samych głośnikach było słychać komendy startera oraz informacje z mety. Każda łodź miała włożoną taka żółta, hermetyczną pływającą – na wszelki - wypadek bazę- centralę (wymiary około 20/30/15) – pojemnik gdzie wchodziły kable. Można zrobić tak aby te komendy były słyszane w oddzielnych głośnikach. Całość (łodzie, start, meta) oddalona od siebie na odległość max 500 m. Powiedzmy że mobilność do 1.000 m. Tym samym starter i osoba na finiszu posiadały również zauszne mikrofony i domniemuję, że głośniki też aby się słyszeć wzajemne komendy.

Potrzeba takiego systemu: 4 komplety na łodzie (mikrofon, głośniczki , baza) oraz jeden system na start oraz jeden na metę. Docelowo 8 kompletów na łodzie.

Trudno mi teraz określić koszty. Bo od kosztów wykonania uzalezniona jest jego rozbudowa. czy na 2 łodzie (wersja minimalna), 6 (oczekiwana) czy max 10 łodzi. Zdaję sobie sprawe ze mowa tutaj o kilku tysiącach złotych.

Rozpoczecie realizacji uzaleznione jest od otrzymania dotacji UE. Działania moje skierowne są uzyskanie przyblizonego kosztu dla oszacowania dotacji.

Płatność zawsze gotówka lub przelewem.

robert10124(malpa)wp.pl