Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Update Error 0x8007007 - Instalacja zainstalowanej aktualizacji WU

27 Mar 2018 11:24 930 13
  • Poziom 10  
    Witam problem mój polega na tym, że Windows Update usilnie stara się zaktualizować mój system do kompilacji 1709 (KB4088776) a taką mam zainstalowaną. Oczywiście nie udaje mu się to, staje na 35% potem wycofuje aktualizacje (cała operacja trwa około 30 minut...), więc użyłem narzędzia do ukrywania aktualizacji od MS jednak Windows Update nadal wykrywa jakąś aktualizację (na pewno to ta sama) tylko tym razem nie pokazuje jej. Rzecz której chciałbym się pozbyć to tarcza z czerwonym krzyżykiem (wymagane wykonanie akcji) chciałbym to zmienić na tarczę z zielonym "ptaszkiem". Da się jakoś tą aktualizację całkowicie pominąć żeby WU jej nie widział? A może nie mam tej aktualizacji zainstalowanej albo jest jakiś inny sposób na zmianę ikony? Załączam zdjęcie z informacji o systemie oraz o tym co obecnie pokazuje mi WU. Z góry dziękuję za pomoc!
  • Poziom 43  
    Witam. System jest oryginalny? Jak tak to odinstaluj aktualizację (KB4088776).
  • Poziom 10  
    Dobra doszedłem do wniosku że jednak tej aktualizacji nie posiadam. Generalnie próbowałem zainstalować nowszą z 22.03 jednak instalator staje na 35% potem wycofywanie i tak dalej. System orginalny. Co robić? Usuwałem katalog Software Distribution, używałem narzędzia do naprawy i wciąż nic.
  • Poziom 43  
    To jest laptop czy Stacjonarka?Klucz jest przypisany do BIOSu to ściągnij win10 ze strony Microsoftu i zainstaluj jeszcze raz klucz wprowadzi się sam tylko połączenie musi być z Internetem podczas aktywacji systemu. A niemiałeś na dysku win 7 wcześniej?
  • Poziom 10  
    Bez reinstalacji się nie obejdzie? To jest laptop, kupiłem od gościa używke już z systemem i jest orginalny. Wszystkie aktualizacje się instalują (sterowniki itp)
  • Poziom 43  
    A jak się aktualizację instalują to czekaj do zakończenia jak skończy i zaktualizuje wszystko i będzie ok.
  • Poziom 10  
    PITERRR napisał:
    A jak się aktualizację instalują to czekaj do zakończenia jak skończy i zaktualizuje wszystko i będzie ok.

Czyli bez reinstalacji się nie obejdzie?
  • Poziom 43  
    Piszesz że się instalują a teraz ze bez instalki się nie obejdzie to jak jest? Pokaż screen z Eksploratora plików ile masz partycji i Windows Update?
  • Poziom 10  
    PITERRR napisał:
    Piszesz że się instalują a teraz ze bez instalki się nie obejdzie to jak jest? Pokaż screen z Eksploratora plików ile masz partycji i Windows Update?

Bez REINSTALACJI systemu bo rozumiem że to polecasz zrobić? Instalują się przez WU sterowniki typu Intel Display itp. A systemowe stają na 35% i wycofywanie. Czy Win 7 był na nim wcześniej, nie wiem. Wyjaśnij albo podlinkuj dokładnie o co chodzi z tym ściąganiem Win 10 ze strony bo nie rozumiem dokładnie co i jak :)
  • Poziom 43  
    Wyłącz instalowanie sterowników widocznie nie odpowiedni się instaluje. Jaki model tego laptopa bo wydaje mi się że był tam win 7 i pokaż mi screen z menażera urządzeń?
  • Poziom 10  
    PITERRR napisał:
    Wyłącz instalowanie sterowników widocznie nie odpowiedni się instaluje. Jaki model tego laptopa bo wydaje mi się że był tam win 7 i pokaż mi screen z menażera urządzeń?

X550LN to model. I5-4210 4GB RAM i geforce 840m jeślito coś pomoże w identyfikacji :) Załączam screen z menedżera.
  • Poziom 43  
    A Windows Defender jest włączony czy jest jakiś ciekawy program zainstalowany na tym Asusie?
  • Poziom 10  
    Jedynie Windows Defender. Ściągnąłem system zainstalowałem od nowa i oczywiście nic to nie dało, dalej staje na 30% restart 35% i wycofywanie... No trochę dramat a wierzyłem że może to coś pomoże...
  • Poziom 43  
    Windows Update Error 0x8007007 - Instalacja zainstalowanej aktualizacji WUA usunąłeś wszystkie partycje przed zainstalowaniem win 10? Defender zamieść taki screen? Windows Update Error 0x8007007 - Instalacja zainstalowanej aktualizacji WU