Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018.

LOCOLOCO 28 Mar 2018 19:04 498 0
 • #1 28 Mar 2018 19:04
  LOCOLOCO
  sprzedawca - konsultant

  Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018.
  Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018.
  Telewizory QLED TV w odsłonie na 2018 rok zyskały nowe funkcje oraz rozwiązania, dzięki którym widzowie mogą spodziewać się jeszcze lepszych wrażeń wizualnych i łatwiejszej obsługi.
  Podczas imprezy First Look w Nowym Jorku Samsung Electronics ujawnił szczegóły dotyczące nowej oferty telewizorów i sprzętu audio, które trafią na rynek w tym roku. Dowiedzieliśmy się więcej na temat flagowych QLED TV, a także rozszerzonej linii telewizorów UHD, Premium UHD i modeli z dużą przekątną ekranu. Dzięki połączeniu przełomowych elementów konstrukcyjnych, wysokiej jakości obrazu i intuicyjnych funkcji Smart TV teraz już nic nie odciągnie uwagi widzów od ekranu. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy m.in. technologię Direct Full Array, Bixby* oraz Ambient Mode (Tryb Ambient).
  „Oferta produktów na 2018 rok to bez wątpienia najbardziej wyszukane i innowacyjne rozwiązania, jakie zaproponowaliśmy do tej pory. Urządzenia zostały stworzone z myślą o wymaganiach współczesnych użytkowników, którzy ogromną wagę przywiązują do wyglądu domowych przestrzeni – powiedział Jonghee Han, President of Visual Display Business w Samsung Electronics. „Widzowie zyskują swobodę i sami decydują o miejscu i roli telewizora w pomieszczeniu”.
  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań widzowie będą mieli wpływ nie tylko na to, jak telewizor prezentuje się w salonie, ale zdecydują także o tym, jak chcą korzystać z ulubionych treści i wchodzić w interakcje z urządzeniami.
  Co nowego w 2018 roku?
  Ambient Mode

  Ambient Mode (Tryb Ambient) sprawi, że największy ekran w domu będzie pełnić rolę osobistego centrum informacji, także wtedy, gdy będzie „wyłączony” – odtworzy muzykę, wyświetli prognozę pogody, informacje o natężeniu ruchu ulicznego czy najnowsze doniesienia z kraju i ze świata. Jeśli telewizor zamontowany jest na ścianie tryb Ambient pomoże „wtopić” ekran w przestrzeń – wyświetli wzór, który znajduje się na powierzchni za telewizorem. W ten sposób uzyskamy efekt niemal przezroczystego ekranu, który idealnie harmonizuje z wnętrzem.
  One Invisible Connection, czyli tylko jeden przewód
  Nowy One Invisible Connection to jeden cienki przewód, który jednocześnie dostarcza do telewizora prąd i dane AV. Dzięki niemu widzowie zyskają więcej swobody w zakresie instalacji telewizora, który teraz nie musi być umieszczony bezpośrednio przy źródle zasilania czy danych. Dostępne będą różne wersje kabla, o długości nawet do 15 metrów.
  Telewizor bardziej inteligentny
  Zastosowane w serii QLED TV inteligentne rozwiązania zapewniają nowy sposób zmiany ustawień telewizora czy wyszukiwania treści. Dzięki wykorzystaniu nowej aplikacji SmartThings** znacząco można będzie ograniczyć czas konfiguracji nowego telewizora. Nowy Universal Guide***, czyli asystent programów, zintegruje treści od dostawcy telewizji kablowej, VOD i usług transmisji strumieniowej w ramach jednego menu. Z kolei funkcja inteligentnego asystenta Bixby* pozwoli za pomocą komend głosowych uruchomić ulubione programy i kontrolować kompatybilne urządzenia.
  Technologia Direct Full Array
  Telewizory QLED TV Q8F i Q9F wyposażone będą w nową technologię Direct Full Array (DFA), która odpowiada za idealny kontrast. Wykorzystuje ona panel z podświetleniem strefowym, który automatycznie dopasowuje się do treści, aby zapewnić głęboką czerń i czystą biel.
  Produkty Audio
  W tym roku do oferty sprzętu audio dołączą cztery nowe produkty, które dostarczą niepowtarzalnych i dopasowanych do preferencji użytkowników wrażeń:

  HW-N950: wykorzystując głośniki skierowane do góry, do przodu i nowe boczne ten soundbar z technologią Dolby Atmos zapewni wspaniałe doznania odtwarzane w dynamicznym formacie dźwięku przestrzennego 7.1.4.
  HW-N650: został zaprojekowany także z myślą o fanach gier na dużym ekranie. Wykorzystuje technologię Acoustic Beam, która przeniesie użytkowników w centrum akcji.
  HW-NW700: wykorzystuje system mocowania ściennego, dzięki któremu idealnie prezentuje się w duecie z telewizorem QLED TV.
  VL550: oferuje unikatowy metalowy kontroler, który można umieścić na każdej metalicznej powierzchni, aby sterować muzyką za pomocą głosu.

  Szczegółowe informacje o telewizorach Samsung na 2018 rok****
  Linia telewizorów Samsung na 2018 rok to 9 serii w segmentach QLED TV, Premium UHD, UHD i urządzeń z dużą przekątną ekranu. Produkty zróżnicowane są pod względem wielkości i dostępne w wersjach z płaskim i zakrzywionym ekranem.

  Telewizory QLED TV: tegoroczne modele QLED TV to Q9F (65”, 75”, 88”), Q8F (55”, 65”, 75”), Q7C (55”, 65”), Q7F (55”, 65”, 75”) oraz Q6F (49”, 55”, 65”, 75”, 82”). W telewizorach z tej serii ulepszono m.in. kolor i kontrast. Urządzenia są zgodne ze standardem HDR10+, posiadają tryb Ambient oraz ulepszenia w zakresie Smart TV. Wykorzystują jeden pilot Smart Control oraz One Invisible Connection*****.
  Premium UHD: modele telewizorów w linii Premium UHD 2018 to NU8500 i NU8000. Wśród funkcji znajdziemy technologię Dynamic Crystal Color, zgodność ze standardem HDR10+, Clean Cable Solution i ulepszenia w zakresie Smart TV. Urządzenia dostępne będą z jednym pilotem Smart Control.
  UHD: modele UHD na rok 2018 to NU7100 (40”, 43”, 50”, 55”, 65”, 75”) i NU7300 (55", 65”). Te telewizory oferują certyfikowaną rozdzieleczość 4K UHD, możliwość wyświetlania obrazu HDR, Clean Cable Solution. Wyróżniają się smukłą, płaską konstrukcją i ulepszeniami w zakresie Smart TV.