Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie miernika ph i temperatury pod arduino

Lineker 30 Mar 2018 00:06 2085 5
    Lineker
    Level 6  
    Podłączenie miernika ph i temperatury pod arduinoPodłączenie miernika ph i temperatury pod arduinoPodłączenie miernika ph i temperatury pod arduinoWitam mam pytanie do was może ktoś pomoże posiadam Wielofunkcyjny miernik cyfrowy LCD 7 w 1 Jakość wody chciałbym ten miernik podłączyć pod arduino Mega ale nie wiem jak to zrobić jeśli ktoś by mógł pomoc był bym wdzięczny za pomoc pozdrawiam
    Do you have a problem with Arduino? Ask question. Visit our forum Arduino.
    Kuniarz
    Moderator of Designing
    Moderated By tmf:

Część posta odnoszącą się do usuniętych tematów skasowałem, jako nieaktualną

Bezpośrednio czujników pod Arduino / inne nie podłączysz, musiałbyś np. do sondy pH dokupić moduł ze wzmacniaczami.

Z tego co widzę po Alli, to ten miernik nie ma wyjścia danych na zewnątrz, więc bezpośrednio nie podłączysz. Myślę, że wszelkiej maści kombinacje typu wpinanie się gdzieś wewnątrz tego urządzonka przekroczą koszt zbudowania sobie takiego sprzętu od zera na Arduino czy innych platformach.
    Sam pomiar pH wałkowany jest w sieci setki razy.
    Lineker
    Level 6  
    Witam chodzi o to aby ten miernik podłączyć pod arduino i żeby parametry wskazane przez sondę na mierniku były przechwycone na PC jeśli udało by się to podłączyć to później już mógłbym sobie taki sterownik rozbudować
    User removed account
    Level 1