Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- LG K8 4G K350N - Pominięcie konfiguracji telefonu po zainstalowaniu systemu

30 Mar 2018 14:28 792 10
  • Poziom 5  
    Witam

Posiadam telefon LG K8 4G K350N w którym nie działa wifi. Aby przejść przez pierwsze logowanie po wgraniu systemu potrzebne jest wifi lub dane komórkowe, jednak z jakiegoś niewiadomego powodu dane komórkowe też nie chcą działać.
    Chciałem się zapytać czy znacie jakiś sposób na ominięcie tego etapu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  • Poziom 12  
    Witam , do zdjęcia blokada FRP, w serwisie , np boxem Z3X
  • Poziom 5  
    Do serwisu nie zamierzam oddawać. Chciałbym sam to zrobić :)
  • Poziom 12  
    Spróbuj włożyć kartę sim operatora od którego pochodzi telefon/ konfiguracja apn/
  • Poziom 5  
    Rzeczywiście karta operatora od którego jest telefon działa i mogę się zalogować :)
  • Poziom 5  
    Hm dziwna sprawa bo jednak nie da się zalogować. Wyskakuje informacja żeby zalogować się na konto które wcześniej było na tym telefonie.
  • Poziom 31  
    Rafcio_3D napisał:
    Hm dziwna sprawa bo jednak nie da się zalogować. Wyskakuje informacja żeby zalogować się na konto które wcześniej było na tym telefonie.

Czyli tak jak koledzy wczewsniej pisali. Albo zdjecie frp w serwisie albo szukaj domowych sposobow.
  • Poziom 5  
    Przeszukałem już połowę internetu i nic do serwisu nie zamierzam oddawać. Może ktoś z was ma jakiś pomysł na to?
  • Moderator - GSM
    Rafcio_3D napisał:
    do serwisu nie zamierzam oddawać. Może ktoś z was ma jakiś pomysł na to?

Zawsze możesz kupić odpowiedni box serwisowy i usuniesz blokadę. Wtedy obejdzie się bez serwisu.