Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD HOME CINEMA SYSTEM HT-THX22 SAMSUNG-pamięć tunera

31 Mar 2018 15:56 513 4
  • Poziom 23  
    Witam,
    mam ten sprzęt i ma kłopot związany z zaprogramowaniem tunera radiowego. Robię wszystko zgodnie z instrukcją i występuje problem. W pewnym momencie programowania , po wybraniu numeru programu numer ten powinien "mrugać".
    Niestety tak sie nie dzieje i ie mogę w związku z tym zaprogramować następnych stacji.
    Gdzie robię błąd ?
    Pozdrawiam
    [/syntax]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 42  
    Można spróbować przywrócenia do ustawień fabrycznych (reset) i wtedy sprawdzić programowanie tunera ponownie.
  • Poziom 23  
    Witam,
    zgodnie z sugestiami przywróciłem ustawienia fabryczne i jest małą poprawa. To znaczy sprzęt nadal nie zapamiętuje stacji jeżeli robię to zgodnie z instrukcją. Po prostu podczas programowania nie "mruga" numer kanału ale stacja zostaje zapamiętana. Następny problem jednak pojawił sie. Nie można zmieniać stacji posługując się przyciskami na pilocie. Jeżeli się ich używa to zmienia się tylko częstotliwość słuchanej stacji a nie kanał. Żeby zmienić kanał trzeba posłużyć się strzałkami w prawo lub w lewo. Stacje powinny zmieniać się po przyciśnięciu przycisków z numerkami. No nic, pewnie ten typ tak ma.
    Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    BURMAR napisał:
    Stacje powinny zmieniać się po przyciśnięciu przycisków z numerkami

Tu się nie zgodzę. w trybie słuchania radia przyciski z numerkami służą do wprowadzenia żądanej częstotliwości FM.
    BURMAR napisał:
    Żeby zmienić kanał trzeba posłużyć się strzałkami w prawo lub w lewo.

I tak dokładnie opisuje to instrukcja.

Także moim zdaniem odbiornik zachowuje się dokładnie, jak się powinien był zachowywać.
  • Poziom 23  
    W takim razie jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam