Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ciągle pojawiający się trojan...

nense 01 Kwi 2018 20:15 351 5
  • #1 01 Kwi 2018 20:15
    nense
    Poziom 3  

Witam,
    w ostatnich dniach bardzo słabo chodził mi internet i opóźnienie też dochodziło do stałego 400. Komputer też jakoś dziwnie chodził, więc postanowiłem przeskanować komputer możliwym i najlepszym programem do szukania wirusów. Na malwarebytes nie wykrywało jakichś poważnych wirusów, na windows defender po szybkim skanie i w trybie offline też nic nie było, ale po pełnym skanowaniu całego komputera znalazło mi trojana na komputerze, usunęło dodało do kwarantanny i wszystko do końca dnia było dobrze, ale na następny dzień znowu było to samo komputer dziwnie chodził i słabo, a internet cały czas sie zacinał i słabo chodził. Przeszkanowałem znowu komputer tym razem cały dysk C i okazało się, że znowu wyszukało mi trojana. Ktoś jest w stanie pomóc? W załącznikach podaje logi i historie skanów.

0 5
  • #2 01 Kwi 2018 21:05
    Kolobos
    Spec od komputerów

Gdzie ten trojan? Chyba widzisz, ze to aktywator, ktory sam zainstalowales...

Co do Tilken.b!cl to nie podales nazwy i lokalizacji pliku, wiec ciezko zgadywac co to jest.

W logach nie widac nic ciekawego. Mozliwe, ze masz kiepskie/zapachane lacze.

0
  • #3 01 Kwi 2018 21:38
    nense
    Poziom 3  

Właśnie po skanie i usunięciu tego to dziala internet i wszystko normalnie.

0
  • #4 01 Kwi 2018 21:51
    Kolobos
    Spec od komputerów

To moze wysil sie troche i podaj to co napisalem.

0
  • #5 03 Kwi 2018 21:44
    nense
    Poziom 3  

Usunąłem znowu tego trojana i już niby się nie pojawia, ale zauważyłem, że jak używam internetu np. coś przeglądam to działa on normalnie, mam od 9 do 30 pingu (sprawdzałem na speed teście), ale jak zaczynam grać w jakąs grę np. PUBG'a to zaczyna ping skakać a po wyłączeniu lub w trakcie gry język w Windowsie przestawia się na ENG INTL (Stany Zjednoczone) z polskiego. Może to jest tak, że przestawia się jakimś cudem region w trakcie gry?

0
  • #6 24 Lip 2018 00:46
    nense
    Poziom 3  

Po prostu zacząłem bardziej szukać wirusów i usunąłem wszystkie trojany etc...

0