Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia 2015 - Pytanie o dodatkowe rzeczy.

cxvav 02 Kwi 2018 23:20 366 9
  • #1 02 Kwi 2018 23:20
    cxvav
    Poziom 6  

Witam mieszkam w Anglii , kupiłem Skode Octavie z 2015 roku . 2.0 TDI . 155 KM . I chciałbym zapytać czy mogę jakoś rozbudować Swoją Skodę .
    np. Nie mam przycisków do zgłaszania i ściszania muzyki . Nie mam tempomatu .
    Koło biegów mam 3 przyciski ( zabezpieczenie , Start/stop i Mode ) . Mam tam wiele różnego miejsca na dodatkowe przyciski , czy mogę tam coś dodać. I np. co bym mógł.

Proszę o pomoc i np czy znacie ceny tych ulepszeń . ?

0 9
  • #2 03 Kwi 2018 07:08
    daro31ie
    Specjalista Automatyk

cxvav napisał:
    Witam mieszkam w Anglii , kupiłem Skode Octavie z 2015 roku . 2.0 TDI . 155 KM . I chciałbym zapytać czy mogę jakoś rozbudować Swoją Skodę .
    np. Nie mam przycisków do zgłaszania i ściszania muzyki . Nie mam tempomatu .
    Koło biegów mam 3 przyciski ( zabezpieczenie , Start/stop i Mode ) . Mam tam wiele różnego miejsca na dodatkowe przyciski , czy mogę tam coś dodać. I np. co bym mógł.

Proszę o pomoc i np czy znacie ceny tych ulepszeń . ?

Kolego tempomat to kwestia manetki i odpowiedniego kodowania komputera.
    Myślę, że koszt to 200-1000zł.

0
  • #3 03 Kwi 2018 18:15
    cxvav
    Poziom 6  

A Mogę się dowiedzieć gdzie to mogę zrobić ? W salonie Skody ? czy u zwykłego mechanika ( jak u zwykłego to czy gwarancja samochodu nie zniknie )
    A ile przyciski na kierownicy kosztuja ?

0
  • #4 03 Kwi 2018 18:22
    daro31ie
    Specjalista Automatyk

cxvav napisał:
    A Mogę się dowiedzieć gdzie to mogę zrobić ? W salonie Skody ? czy u zwykłego mechanika ( jak u zwykłego to czy gwarancja samochodu nie zniknie )
    A ile przyciski na kierownicy kosztuja ?

Kolego 2 godz pracy + manetka na allegro ok 100zł + przewód ok 30zł + kodowanie jak masz kogoś znajomego to za dobre piwo zrobi.

0
  • #5 03 Kwi 2018 18:48
    eurotips
    Poziom 35  

Koledzy rzućcie okiem na rocznik,
    nawet w Skodzie już niczego sam nie dodasz,
    zrób to sam skończyło się bezpowrotnie,
    jak coś dodawać to tylko w pakietach bo inaczej obują i ogolą w ASO.

0
  • #6 03 Kwi 2018 19:01
    cxvav
    Poziom 6  

Czyli do salonu i spytać się o co mogą wzbogacić auto .

0
  • #7 03 Kwi 2018 19:20
    yanes
    Poziom 22  

Szkoda wydawać pieniądze na to co nie było zamontowane w fabryce, koszt przerośnie wartość tego co się założy. Sam miałem Audi A4 i po bliższym przyglądnięciu się to był golec, miał MMI i ksenony ale brakowało podgrzewanych lusterek, składanej kanapy i pełno zaślepek .Zamiast dokładać i rzeźbić, auto sprzedałem po 2 latach i kupiłem A5 z tym co chciałem mieć na wyposażeniu.Do tej Skody nic bym nie dokładał a już tym bardziej przez ASO tylko pojeździł chwilę sprzedał i kupił z tym czym chcę.

0
  • #8 03 Kwi 2018 19:24
    cxvav
    Poziom 6  

Kupiłem ją za 10 K funtów. A Full jest o połowa droższa lub dwukrotnie . :/

0
  • #9 03 Kwi 2018 19:34
    kortyleski
    Poziom 41  

cxvav napisał:
    Witam mieszkam w Anglii

Na niezależny warsztat nie licz a w serwisie dokładki wyjdą:
    cxvav napisał:
    o połowa droższa lub dwukrotnie

Albo kupujesz sprzęt i graty robioąc sam albo zmień auto

0
  • #10 03 Kwi 2018 20:14
    andrzej20001
    Poziom 43  

Ja patrzę w drugą stronę ,im mniej jest tym lepiej,mniej do zepsucia i płakania że tak drogo.

0