Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unitra Amator 2b - ciche granie przestrojonego Amatora

03 Kwi 2018 01:38 336 2
  • Poziom 2  
    Witam. Jakoś tydzień temu kupiłem sobie Unitrę Amatora 2b (posiadam już 2c ze znakiem jakości), który już był przestrojony. Zobaczyłem sobie przed kupnem - gra sobie.
    Potem podłączam moje kolumny około 10 Om i włączam radio UKF na jakąś dobrze odbieraną stację w mojej okolicy.
    Podłączony i od razu włączony z głośnością w połowie gra przez jakąś sekundę.
    Unitra Amator 2b - ciche granie przestrojonego AmatoraMSGR_PHOTO...24541.jpeg Download (128.41 kB) Unitra Amator 2b - ciche granie przestrojonego AmatoraMSGR_PHOTO...40168.jpeg Download (151.35 kB) Unitra Amator 2b - ciche granie przestrojonego AmatoraMSGR_PHOTO...47230.jpeg Download (272.62 kB)
  • Poziom 38  
    Witam,
    za malo podajesz szczegolow, co to znaczy ze gra przez 1s, co potem? zalacza sie "mute" wzmacniacz sie wzbudza/odlacza itd. A na innych glosnikach? a na sluchawkach ?
    Objaw jaki podales nie musi byc zwiazany z "przestrojeniem".
    "Zobaczyłem sobie przed kupnem - gra sobie" to co sie stalo ze teraz nie gra ?
    Pzdrawiam
  • Poziom 2  
    Chodzi o to że przez sekundę gra z głośnością dobrą , a po chwili tak jakby jakiś kondensator się naładował i ciszej gra. Sprawdzę jeszcze jak na słuchawkach i dam znać.