Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SEAT LEON II 2009 FL - Automatyczne składanie lusterek z pilota

05 Apr 2018 18:03 7377 3
  • Level 8  
    Witam.
    Tak jak w temacie mam problem ze składaniem lusterek z pilota. Do tej pory wszystko działało. Kiedyś również miałem owy problem i odgrzebałem gdzieś stary temat, którego na dzień dzisiejszy nie mogę odnaleźć, a przewertowałem setki tematów na różnych forach. Wtedy ktoś opisał metodę programowania, w której wspomniane było ażeby na zapłonie opuścić szybę i ją domknąć i kolejne etapy lecz nie pamiętam tego. Po zaprogramowaniu lusterka składały się. Dodam, że przy opuszczonej szybie i przytrzymaniu dłużej zamknięcia szyba domyka się a lusterka się składają. Może ktoś zna ową metodę jak to się robiło i podzieli się na przyszłość ażeby zapobiec powstawaniu tego problemu z góry dziękuje za odpowiedzi !
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 8  
    proszę o odswiezenie tematu
  • Level 11  
    wiem ze piszesz o metodzie recznej
    nie znam
    ale wykonaj to tak
    Fold mirrors automatically on lock

By default to fold mirrors via remote control you need to hold the lock key a couple of seconds. Since I usually folded mirrors either case I didn't want to waste my time to hold the key and to fold mirrors when I short press the lock button. It seems there is an option to do it!
    Coding

Select 09-Cent. Elect.
    Click Secirity Access - 16 and enter 31347
    Select channel (22)-Access control 2-Funk Spiegelanklappung Modus
    Change value to look command via remote control key
    Confirm it by clicking Do it!

Default value

by convenience operation via remote control key
  • Level 8  
    Witam. udało się rozwiązać problem tym sposobem odnalezionym po kilkunastu godzinach szukania w google.

Przekręcony zapłon ----> szyba auto w dół, auto w górę, zapłon wyłączony. Przekręcony kluczyk na zapłon ----> szyba auto w dół, auto w górę i powinno hulać :)
    tak samo z lusterkami - złożyć z pokrętła itd.