Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xiaomi redmi note 4x zepsuty głośnik

07 Kwi 2018 13:17 1470 2
  • Poziom 2  
    Witam, jakiś czas temu zalałem telefon, oddałem go do serwisu, gościu mi go zrobił i wymienił taśme lcd i wyświetlacz. Po odebraniu telefonu okazało się, że nie działa głośnik, jako że głośniki nie lubią wody, postanowiłem go wymienić z nadzieją, że to rozwiąże problem. Jak się okazało, nic to nie dało, dalej jest tak samo (głośnik tak lekko syczy kiedy coś jest odtwarzane) czym to może być spowodowane?
  • Poziom 17  
    piterpalkerson napisał:
    czym to może być spowodowane?

Sądzę, że tym
    piterpalkerson napisał:
    jakiś czas temu zalałem telefon
    pewnie zrobiło się zwarcie to tu to tam i efekt jak widzisz. Zalany sprzęt elektroniczny wymaga szczególnego traktowania, przede wszystkim nie próbować uruchamiać, odłączyć zasilanie, porządnie wymyć, wysuszyć potem oględziny i reanimacja. Może "gościu wcale go tak dobrze nie zrobił". Może sam poczyniłeś dodatkowe szkody zanim oddałeś do serwisu.
  • Poziom 2  
    nie wiem czy dobrze go zrobił czy nie, w każdym razie lepiej ode mnie bo po mojej 3 dniowej próbie reanimacji telefonu tylko wibrował przy włączaniu, zaznaczam, że przez te dni wyjąłem z niego baterie
    "czym to może być spowodowane?" Tutaj raczej chodziło mim o to, jaki element może być walnięty