Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford mondeo mk3 1.8sci - Wypadanie zap這nu na cieplym silniku ford Mondeo mk3 1

slawek1708 07 Apr 2018 22:56 3459 6
    slawek1708
    Level 1  
    Witam . Mam problem z Fordem mondeo mk3 1.8sci bezpo鈔edni wtrysk . Wypada zaplon na 2 i 4 cylindrze ale tylko na cieplym silniku. 安iece nowe cewki podmienon od drugiego samochodu nadal istnieje . Rano odpalam zimnego jad 25 kilometr闚 jedzie bez problemu gasze silnik na minut odpalam i brak mocy pod陰czam pod komputer brak zaplonu na 2 i cylindrze autko stoi kilka godzin odpalam jad normalnie pe軟a moc po miescie i w trasie zatrzymuje i gasze na chwile i zn闚 brak mocy pod陰czam kompa zn闚 brak zaplonu na 2i 4 cylindrze tak mam od 2 tygodni 鈍iece nowe cewki by造 podmieniani nic nie pomog這
    cezars65
    Level 24  
    Powiniene jeszcze sprawdzi wi您k przewod闚 , bo zdarza si 瞠 po prostu albo jest gdzie przetarta , albo po prostu zgnita - utleniona , kostki przy陰czeniowe w kwestii czy kt鏎y z pin闚 - te bym obejrza w 鈔odku , jak to nie pomo瞠 to pozostaje tylko sterownik pracy silnika.
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie mia貫m do czynienia z tym silnikiem, ale skupi豚ym si na pocz徠ek na luzach zaworowych.
    mateuszyo
    Level 11  
    Autko pracuje r闚no? Ja proponuj jeszcze zamieni wtryskiwacze miejscami i sprawdzi czy bl璠y na testerze poka膨 te same cylindry. Je郵i nic si nie zmieni trzeba prze郵edzi wi您k jak napisa kolega Cezars.
    milejow
    Level 43  
    slawek1708 wrote:
    zn闚 brak zaplonu na 2i 4 cylindrze

Okre郵 si co za problem masz z autem bo brak zap這nu a wypadanie zaplonu to dwie r騜ne rzeczy. Jaki konkretnie b陰d rejestruje sterownik?
    z這wrogi_boncur
    Level 27  
    Ciekawi mnie czy auto ma gaz bo nic nie wiadomo je郵i tak proponuje wi您ke przewod闚 do wtrysk闚 przejrze, gdy auto chodzi nie r闚no jest iskra na ka盥ej cewce? Impulsy s?
    ryszardporzadnych這p
    Level 1  
    Proponuj sprawdzi czujnik temperatury spalin w uk豉dzie wydechowym. W przypadku uszkodzenia tego czujnika r騜ne dziwne rzeczy sie w陰cza造 . Jest to trzeci czujnik w uk豉dzie wydechowym z dwoma kablami . Warto sprawdzi .