Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C2 2004 1.1 - Centralny zamek - siłowniki nie działają

08 Kwi 2018 16:02 966 2
  • Poziom 7  
    Witam
    Mam Citroena C2 2004r bardzo długo (może z 8 lat) nie zamykałem go wogole bo wkładki się zacinały w drzwiach a potrzeby zamykania nie było.
    Teraz wkładki są zrobione.
    Z kluczyka zamykaja się drzwi od kierowcy, nic więcej, po włożeniu kluczyka do drzwi od pasażera zamykaja się drzwi i bagażnik oraz auto mruga oznajmiając zamknięcie / otwarcie.
    Stwierdziłem po przeczytaniu forum że napewno to przewód w wiązce i faktycznie niebieski przewód w drzwiach kierowcy był przerwany ale problem nadal pozostał choć trochę inny.

Zamykają się TYLKO drzwi w których aktualnie jest kluczyk + bagażnik za każdym razem z mruganiem centralnego.
    Zamknięcie drzwi np od kierowcy nierobienie żadnego wrażenia na drzwiach nid pasażera i odwrotnie. Za każdym razem auto mruga lecz przeciwnie drzwi nie reagują. Dodatkowo przycisk na desce działa tylko na klapę bagażnika. Słychać jakieś pyknięcie w BSM kontrolka na przycisku sugeruje zamknięcie a drzwi otwarte.

Ma ktoś jakiś pomysł?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 7  
    Sprawdziłem oboje dzwi w tej gumie między słupkiem i klapę bagażnika