Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai i30 2008 - Gdzie znajduje się bezpiecznik podgrzewania przedniej szyby i

kuboslaw22 08 Apr 2018 23:49 3294 4
    kuboslaw22
    Level 6  
    Witam.

Posiadam Hyundaia i30 2008 r. z Francji.
    W wyposażeniu posiadam odszranianie (podgrzewanie) szyby przedniej ponieważ z lewej strony mam taki włącznik, ale po włączeniu go szyba się nie podgrzewa a dodam że jest orginalna.
    W książce serwisowej znalazłem że bezpiecznik od tego znajduje się w kabinie od strony kierowcy tam gdzie inne bezpieczniki, a na tabliczce z opisem powinno pisać " GATE" ale na mojej tabliczce nic takiego nie pisze i opisy z książką serwisową nie pokrywają się może dlatego że to auto z Francji.

Dlatego mam pytanie który z tych bezpieczników to ten od odszraniania szyby przedniej w którym miejscu on się znajduje dokładnie i czy ktoś mógłby mi zrobić zdjęcie swojej tabliczki z auta nie sprowadzanego z zagranicy.

Z góry dziękuję za pomoc
    srbastek
    Level 11  
    Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.
    kuboslaw22
    Level 6  
    srbastek wrote:
    Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.

Napeno posiadają bo nawet w instrukcji obsługi pierwszej generacji o tym pisze że jest odszranianie przedniej szyby
    srbastek
    Level 11  
    A faktycznie, ale opis jest taki:
    "jeżeli samochód wyposażony jest w układ odszraniania przedniej szyby, będzie od działał jednocześnie z układem oszraniania tylnej szyby"
    Czy pewnie będzie to ten sam bezpiecznik co podgrzewana tylna szyba?