Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai i30 2008 - Gdzie znajduje się bezpiecznik podgrzewania przedniej szyby i

08 Kwi 2018 23:49 1065 4
  • Poziom 3  
    Witam.

Posiadam Hyundaia i30 2008 r. z Francji.
    W wyposażeniu posiadam odszranianie (podgrzewanie) szyby przedniej ponieważ z lewej strony mam taki włącznik, ale po włączeniu go szyba się nie podgrzewa a dodam że jest orginalna.
    W książce serwisowej znalazłem że bezpiecznik od tego znajduje się w kabinie od strony kierowcy tam gdzie inne bezpieczniki, a na tabliczce z opisem powinno pisać " GATE" ale na mojej tabliczce nic takiego nie pisze i opisy z książką serwisową nie pokrywają się może dlatego że to auto z Francji.

Dlatego mam pytanie który z tych bezpieczników to ten od odszraniania szyby przedniej w którym miejscu on się znajduje dokładnie i czy ktoś mógłby mi zrobić zdjęcie swojej tabliczki z auta nie sprowadzanego z zagranicy.

Z góry dziękuję za pomoc
  • Poziom 11  
    Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.
  • Poziom 3  
    srbastek napisał:
    Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.

Napeno posiadają bo nawet w instrukcji obsługi pierwszej generacji o tym pisze że jest odszranianie przedniej szyby
  • Poziom 11  
    A faktycznie, ale opis jest taki:
    "jeżeli samochód wyposażony jest w układ odszraniania przedniej szyby, będzie od działał jednocześnie z układem oszraniania tylnej szyby"
    Czy pewnie będzie to ten sam bezpiecznik co podgrzewana tylna szyba?