Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai i30 2008 - Gdzie znajduje się bezpiecznik podgrzewania przedniej szyby i

kuboslaw22 08 Apr 2018 23:49 3900 4
 • #1
  kuboslaw22
  Level 6  
  Witam.

  Posiadam Hyundaia i30 2008 r. z Francji.
  W wyposażeniu posiadam odszranianie (podgrzewanie) szyby przedniej ponieważ z lewej strony mam taki włącznik, ale po włączeniu go szyba się nie podgrzewa a dodam że jest orginalna.
  W książce serwisowej znalazłem że bezpiecznik od tego znajduje się w kabinie od strony kierowcy tam gdzie inne bezpieczniki, a na tabliczce z opisem powinno pisać " GATE" ale na mojej tabliczce nic takiego nie pisze i opisy z książką serwisową nie pokrywają się może dlatego że to auto z Francji.


  Dlatego mam pytanie który z tych bezpieczników to ten od odszraniania szyby przedniej w którym miejscu on się znajduje dokładnie i czy ktoś mógłby mi zrobić zdjęcie swojej tabliczki z auta nie sprowadzanego z zagranicy.

  Z góry dziękuję za pomoc
 • #3
  srbastek
  Level 11  
  Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.
 • #4
  kuboslaw22
  Level 6  
  srbastek wrote:
  Nie jestem pewny, ale chyba żadne I30 1gen nie miało podgrzewanej przedniej szyby. Tylko miejsce na wycieraczki przednie.


  Napeno posiadają bo nawet w instrukcji obsługi pierwszej generacji o tym pisze że jest odszranianie przedniej szyby
 • #5
  srbastek
  Level 11  
  A faktycznie, ale opis jest taki:
  "jeżeli samochód wyposażony jest w układ odszraniania przedniej szyby, będzie od działał jednocześnie z układem oszraniania tylnej szyby"
  Czy pewnie będzie to ten sam bezpiecznik co podgrzewana tylna szyba?