Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lutownica parkside plka 3.6 a2 grot

09 Kwi 2018 20:00 5955 4
  • Poziom 2  
    Witam kupiłem lutownice od firmy parkside, model plka 3.6 a2 i szukając grota nie znalazłem żadnych ofert do kupna i jakby ktoś wiedział gdzie można kupić odpowiedni grot bym był wdzięczny.
  • RenexRenex
  • Poziom 31  
    Przecież w zestawie są zapasowe.
  • RenexRenex
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    XinDu napisał:
    nie znalazłem żadnej oferty
    Bo to PARKSIDE - firma znana z :
    a/ Krótkich serii (każdy następny model przeważnie jest inny od poprzedniego).
    https://www.youtube.com/watch?v=kfv37eZe9Ys
    b/ Jakości swoich wyrobów...
    Kupiłeś po prostu jednorazówkę.

Żeby nie było - mogą być wyjątki. Może się trafić ktoś kto napisze :"Mam taką lutownicę 5 lat i działa"... może. Natomiast będzie to tylko wyjątek od reguły.
    W sieci można znaleźć kilkadziesiąt filmów opisujących jaki to są wyroby... Radziłbym obejrzeć je z dystansem i na zimno ocenić.

Z ostatniej chwili - Kolega kupił sobie za całe 99 zł akumulatorową Multi szlifierkę. Z kompletym osprzętem (wiertła, tarcze ścierne i polerskie, szczotki mosiężne itp) oczywiście z ładowarką w eleganckiej plastikowej kasetce. Wszystko ładnie pięknie, ale... ale okazuje się że uchwyt nadaje się do... niczego. A więc nawet zakładając, że uda się znaleźć odpowiedni pasujący uchwyt z prawdziwego zdarzenia koszt wzrośnie - o ile? To już zależy od jakości pasującego uchwytu.
    I teraz pytanie - jeśłi coś tak banalnego jak uchwyt zaciskowy (bo taki jest w tym urządzeniu - coś jak w ołówkach automatycznych) udało się sknocić to jak całe urządzenie może być dobre?
    Z lutownicami, wyrzynarkami, czy innymi elektronarzędziami tej firmy jest podobnie.
  • Poziom 2  
    Witold5 napisał:
    Przecież w zestawie są zapasowe.

W modelu a2 nie dają dodatkowego grota w modelu a1 dają
  • Poziom 2  
    Czytając jeszcze raz instrukcje znalazłem stronę do kupna części zapasowych do urządzeń parkside'a adres strony to
    https://grizzly-shop.de