Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rns510 columbus - Wybieranie głosowe.

10 Kwi 2018 12:46 1041 1
  • Poziom 14  
    Od jakiegoś czasu zakupiłem do mojego golfa 6 navi rns 510 columbus I chciałbym się dowiedzieć jak włączyć wybieranie głosowe bo w ustawieniach nic tam niema A po naciśnięciu pisze że nie ma obsługi w języku polskim.
  • Poziom 17  
    RNS510 to jest VW a jak masz Columbus napis na panelu to jest Skoda - no chyba ze go tam nie ma a przyciski świeca na czerwono to jest VW .
    O ile masz podpięty mikrofon do navi nie zależnie czy jest zestaw Bluetooth to możesz sterować głosowo ale wydaje mi sie że musisz mieć zakodowaną aktywna diagnostyke mikrofonu w długim kodowaniu navi aby z tego skorzystać - mimo to oprogramowanie może nie obsługiwać sterowania w języku polskim .
    Ja miałem RNS510 w Touranie i aby sterować głosowo przechodziłem na angielski - ogólnie taki bajer - teraz już nie sprawdzę bo mam Skodę.
    Ta Skoda ma sterowanie głosem ale działa tak ze po paru próbach zaprzestałem tego używania bo po parę razy się dopytuje jak człowiek który nie dosłyszy i zmienia znaczenie słów i odpowiada nie na temat .
    Pozdrawiam.