Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LENOVO Yoga 510-15ISK - Ekran dotykowy nie działa - błąd sterownika

wojtky 10 Apr 2018 23:39 6897 10
    wojtky
    Level 5  
    W laptopie od pewnego czasu po każdym jego uruchomieniu ekran dotykowy przestaje działać. Jedynym rozwiązaniem było wyłączenie i włączenie jego sterownika. Teraz niestety sterownika włączyć już nawet nie można. Sterownik był aktualizowany, później odinstalowany i zainstalowany ponownie przez SlimDrivers i DriversEasy oraz przez samego Windowsa (na stronie Lenovo sterownika nie widzę).

Diagnostyka online na stronie Lenovo wykazała, że wszystko gra i jest aktualne. Nie wiem zbytnio co więcej mogę zrobić, prócz wysyłki do serwisu. Jakieś rady, pomysły?

System to Windows 10 Home x64
    Intel i5-6200 2.3 GHz
    8GB RAM

LENOVO Yoga 510-15ISK - Ekran dotykowy nie działa - błąd sterownika LENOVO Yoga 510-15ISK - Ekran dotykowy nie działa - błąd sterownika LENOVO Yoga 510-15ISK - Ekran dotykowy nie działa - błąd sterownika LENOVO Yoga 510-15ISK - Ekran dotykowy nie działa - błąd sterownika
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    wojtky
    Level 5  
    Jest to całkiem możliwe, niestety to nie ja jestem użytkownikiem tego komputera więc nie jestem w stanie potwierdzić. Co więc z tym teraz zrobić?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    wojtky
    Level 5  
    Hm, a jeśli sterowniki były już kilkukrotnie odinstalowywane, to jest jakaś możliwość przywrócenia tego pierwszego, sprzed aktualizacjami? Sorry, za ewentualne głupie pytania ale średnio w tym temacie się wyznaję.
    User removed account
    User removed account  
    wojtky
    Level 5  
    Niestety opcja przywrócenia sterownika jest na szaro - niedostępna. Narzędzie do rozwiązywania problemów Windows nie pomogło - i z tego co widzę w necie, to może trzeba by było odinstalować którąś z aktualizacji Win10, tylko nie wiem zbytnio którą...
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    wojtky
    Level 5  
    No nic, chyba właśnie dożywotnio wyleczyłem się z marki Lenovo. Żaden ze wspomnianych przez Ciebie sposobów nie zadziałał. Komputer przywróciłem już w desperacji do stanu początkowego - bez zmian, dalej ten sam problem.
    Pozostała już chyba tylko wysyłka do serwisu. Mimo tego, dziękuję bardzo za sugestie i pomoc! :)
    User removed account
    User removed account  
    wojtky
    Level 5  
    I tak też się to skończyło. Ekran został wymieniony na nowy. Dzięki za pomoc!