Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] "Masz zablokowany dostęp do internetu" ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED

11 Apr 2018 15:23 10833 7
  • Level 3  
    Witam mam problem z internetem na moim pc. Chodzi o to że w ogóle go nie ma , nawet jak podłącze internet z telefonu przez USB. Problem pojawił się gdy zainstalowałem virtualbox a później wyłączyłem komputer. To nie dotyczy tylko przeglądarki lecz całego systemu. Wina routera też nie bo właśnie pisze z tej sieci wifi.
  • Level 39  
    Kolega wejdzie w menedżer urządzeń, wywali wszystkie karty sieciowe (te wirtualne też) i uruchomi komputer ponownie.
  • Level 3  
    bestboy21 wrote:
    Kolega wejdzie w menedżer urządzeń, wywali wszystkie karty sieciowe (te wirtualne też) i uruchomi komputer ponownie.

Dalej to samo
  • Level 39  
    Krzyczysz i nie podajesz żadnych danych.
    Logi z FRST?
    Jaki antywirus na komputerze?
  • Level 3  
    bestboy21 wrote:
    Krzyczysz i nie podajesz żadnych danych.
    Logi z FRST?
    Jaki antywirus na komputerze?

1.malwarebytes, odinstalowalem go
    2. Jak mam pobrać frst skoro nie mam internetu , tym bardziej nie mam jak wysłać logów
  • Level 39  
    No popatrz Ty, na forum piszesz, czyli możesz telefonem ściągnąć i przez kabel USB wgrać na komputer a nawet jak nie przez kabel to przez kartę pamięci.
    Próbowałeś po prostu przywrócić system do dnia z przed instalacji virtuala?
  • Level 3  
    bestboy21 wrote:
    No popatrz Ty, na forum piszesz, czyli możesz telefonem ściągnąć i przez kabel USB wgrać na komputer a nawet jak nie przez kabel to przez kartę pamięci.
    Próbowałeś po prostu przywrócić system do dnia z przed instalacji virtuala?

Nie ma takiej możliwości gdyż nie bawię się w kopie zapasowe, a co do logów z frst to zaraz będą

EDIT oto logi w załączniku