Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Logitech Harmony 350 - kłopoty z konfiguracją

11 Kwi 2018 19:05 1494 1
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie.
    Mam problem z pierwszym odpaleniem nowo zakupionego pilota Harmony 350 Logitech.

Streszczam jak wygląda sytuacja.
    Do pilota wrzuciłem baterie, pilot działa (podświetlają się przyciski).
    Ściągnąłem ze strony Logitechu soft tzn: MyHarmony-App. Zainstalowałem, zarejestrowałem się.
    Podłączam przy odpalonym programie pilot przez USB do PC, komputer wykrywa pilot i nie widzi żadnych problemów.
    Aplikacja MyHarmony też rozpoznaje sprzęt i pozawala mi go konfigurować.
    Przechodzę bez problemu wszystkie kroki i na koniec jest jakaś synchronizacja krok 5z5 (updating your Harmony 350 Remote)....leci błyskawicznie do 99% i wyskakuje komunikat, że jest problem z połączeniem z pilotem - i każą mi go odłączyć, odczekać i znowu podłączyć. Robię tak... i nic, stoi na tych 99 procentach. Próbowałem powtarzać ten zabieg kilkukrotnie i to na dwóch kompach (komputer i laptop). Oczywiście podłączałem pod różne wejścia USB i nic to nie zmienia.

Czy może ktoś coś doradzić?
    Pilot Logitech Harmony 350 - kłopoty z konfiguracją

Pozdrawiam!
  • Poziom 41  
    Sugerowałbym przywrócenie pilota do ustawień fabrycznych - przycisk "Menu" i "Off" przycisnąć razem na ok. 20 sekund.
    Tę operację przeprowadzamy mając pilota nie podłączonego do komputera.
    Po tym można podłączyć pilota z powrotem do komputera i po włączeniu aplikacji "wgrać" zapisaną uprzednio konfigurację.

Zgodnie z tym, co piszą na stronie Logitech - najprzód włączamy aplikację, logujemy się, a następnie podłączamy pilota do komputera.