Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor do 1500zł ? Smart tv

13 Kwi 2018 11:21 8853 53
  • Poziom 3  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? 2m
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? wprost
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? brak
    4. Jaką markę preferujesz? bez różnicy
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? 40"+
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? satelita z czasem może jakaś konsola
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Seriale/yt
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? na konsoli
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? Tak
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? 1000-1500

Zwracam się do Was z prośbą o jakąś pomoc w wyborze TV, ponieważ dla mnie te wszystkie dane i parametry to trochę czarna magia i nie za bardzo mogę to sobie uświadomić jaką różnicę one robią podczas oglądania. Telewizor ma stać w pokoju, więc najczęsciej będzie oglądany wieczorem z łóżka. Najczęściej jakieś mecze oraz youtube/muzyka. Jeśli jeszcze jakieś informacje są przydatne to piszcie odpowiem na pytania. Ja osobiście zwróciłem uwagę na dwa modele mianowicie PHILIPS 43PUH6101 oraz LG 43UJ6307 co o nich sądzicie?
  • Poziom 3  
    Stowke czy coś to mogę dorzucić ale 400 to już trochę za dużo.
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    Odświeże temat i zapytam czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tych TV które zamiściłem w treści postu? Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    A z tych dwóch bez różnicy który?
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    Dzięki w takim razie wybór pada na philipsa
  • Poziom 2  
    Również polecam Philips, sam mam i uważam, że to najlepszy wybór
  • Poziom 28  
    43PUH6101 - lepszy wybór z tego co napisałeś. Powiedz później jak się sprawuje.
  • Poziom 3  
    A co sądzicie o tym samsungu przegrywa z philipsem? SAMSUNG UE40KU6079 Ciągle się waham z tym philipsem bo nie najlepsze opinie o tej firmie czytałem, a po drugie muszę zamawiać na allegro i też się obawiam trochę.
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    Jeszcze teraz wpadł mi ten TV samsung ue43mu6172. I wybór rozstrzygnie się między tym samsungiem a philipsem. Powiesz jakie potrzeby spełnia samsung a jakie philips? Czym się różnią? Czy może warto się zastanowić i kupić coś tańszego full hd?
  • Poziom 3  
    Jednak ponoć smart tv nie należy do najbardziej udanych w tym telewizorze. Czy to prawda? Lepszy będzie samsung pod tym względem?
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    No dobra to już praktycznie przesądzone że wybór pada na philipsa. Tylko co sądzicie o kupowaniu tv przez allegro? Nie ma się czego obawiać? Jak później z gwarancją w razie czego? Bo chyba przedłużonych gwarancji brać się nie opłaca? Nawet nie ma takiej możliwości u tego sprzedawcy.
  • Moderator RTV Co kupić
    Sendilkem napisał:
    Bo chyba przedłużonych gwarancji brać się nie opłaca?

Philipsa bez przedłużonej gwarancji bym sie nie odwazył chyba kupić...
    Poczytaj o smogu w matrycach i tym podobnych "kwiatkach" w Philipsach.
  • Poziom 3  
    A według Ciebie jaka firma teraz najlepszy poziom trzyma?
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    LG 43UJ701V jeszcze taki TV teraz wchodzi w grę, tylko jego brałbym bez ubezpieczenia, żeby zmieścić się w budżecie. Wydaje mi się najlepszy z nich wszystkich, tylko czy jest w stanie wytrzymać kilka lat bez awarii to ciężko przewidzieć w dzisiejszych czasach :) Bardzo mi się spodobał też magic pilot
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    Pilot to miły dodatek. Cóż w nim słabego parametry ma lepsze od tego samsunga o którego tutaj pytałem. Webos tez wydaje się być dobrym systemem.
  • Moderator RTV Co kupić
    UJ701 od LG to sensowne rozwiazanie na matrycy IPS i 60Hz.
    Głowny minus to struktura pixeli RGBW. No ale w tak małym rozmiarze jak 43 cale to zbytnio nie przeszkadza.

LG Magic Pilot moim zdaniem jest najlepszy na rynku.
  • Poziom 1  
  • Poziom 3  
    Powiem Wam że czym więcej myśle i czytam to coraz mniej wiem. Strasznie już zgłupiałem... Szkoda mi trochę wyrzucić powiedzmy ten 1.5-2 tys na TV który posłuży 2 lata lub nie spełni za bardzo oczekiwań.