Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hofmann mte 3000 - Nie blokuje automatycznie w najniższym i najwyższym położeniu

MRelosti 14 Apr 2018 09:03 942 1
    MRelosti
    Level 2  
    Witam jeszcze raz bo napisałem nie zrozumiale,
    mam problem z podnośnikiem hofmann mte 3000, 2 silniki po jednym na słupek,
    podnośnik nie reaguje na przełącznik podnoszenia opuszczania, jak zablokuje zapałkami przekaźniki b7-30-10 podnosi i opuszcza, jednak można go opuścić wtedy za nisko i za wysoko co skutkuje zablokowaniem, i trzeba kręcić kołem żeby go odblokować.
    Dodaje zdjęcia są dwie puszki, ta z włącznikiem( kolor czerwony) ma przekaźnik szary b7-30-10 który odpowiada za kolumne pierwszą czyli tą z puszkami, drugi jest w puszcze niżej do kolumny drugiej,
    gdy zablokuje te przekazniki zapałkami podnośnik podnosi i opuszcza.
    gdy zapałki wyjme, nie uruchamia się wcale, włącznik góra dół nie reaguje. Zauważyłem że jak włączam zasilanie to ten szary od kolumny2 wydaje takie piknięcie a w tym od kolumny1 nic się nie dzieje czy powinien także piknąc i to znaczy że nie działa?? Kosztuje 100zł więc mam zamiar zamówić i podmienić ale może ktoś ma jakiś inny pomysł???
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    MRelosti
    Level 2  
    Zamieniłem miejscami te siwe przekaźniki b7-30-10 i dalej nic, nie rusza, jak zablokuje je mechanicznie to podnośnik działa ale można go za nisko opuścić i się blokuje, cała elektryka sprawdzona każdy przewód idzie tak jak powinien mam schemat