Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki gn 125 - Potrzebuję pinout do modułu z Suzuki gn 125

15 Kwi 2018 09:37 1962 14
  • Poziom 6  
    Wczoraj kupiłem sobie Suzuki gn 125 niestety instalacja została przecięta... Prosił bym o pinout modułu na dwie kostki do tego moto i czy da się jakoś to połączyć,, na stole" żeby silnik odpalił? Mile widziane schematy :)
  • Poziom 6  
    Tam wiem, tylko jak to na krótko podłączyć żeby dało iskre?
  • Poziom 6  
    Winien prawdopodobnie jest immobiliser który został odcięty... Moje pytanie teraz brzmi czy da nie przerobić ten zapłon na taki z młodszym modułem zapłonu?
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    W tym module nie ma immobilisera. Zwykłe TCI, na schemacie masz wyraźnie zaznaczone 5 przewodów: plus, masa, cewka WN i 2 do impulsatora...
  • Poziom 6  
    Temat już ogarnięty, dziękuję za pomoc :) okazało się że nq schemacie jest błąd (przynajmniej ja tak to widzę)
  • Poziom 1  
    Prośba wielką. Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj opis przewodów paliwa oleju itp. Skąd dokąd idą. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Suzi rg 125 niestety tylko przewód z baku do gaźnika się ostał ten w sprężynowym oplocie. Reszta została powyrywane. Z góry wielkie dzięki
  • Poziom 2  
    Witam i jak poradziłeś z tym modułem , czy ewentualnie opiszesz jaki pin gdzie do modułu ?
  • Poziom 2  
    Odnosząc sie do konwersacji mógłby ktoś podać jak właśnie podpiąć ten moduł bo własnie mam ten sam problem z brakiem iskry i nw jak to sam podłączyć proszę o pomoc!?

Dodano po 49 [sekundy]:

Odnosząc sie do konwersacji mógłby ktoś podać jak właśnie podpiąć ten moduł bo własnie mam ten sam problem z brakiem iskry i nw jak to sam podłączyć proszę o pomoc!?
  • Poziom 2  
    Bo dałeś mi schemat do modułu 8 pin a potrzebny mi jest do tego 5 pin bo gdy podłączam tak jak jest dane przez producenta to pali mi bezpieczniki

Dodano po 1 [minuty]:

Dlaczego chciałem dowiedzieć się jak to zrobil BlackDragon1998

Dodano po 6 [godziny] 27 [minuty]:

Dlaczego chciałem dowiedzieć się jak to zrobil BlackDragon1998