Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 5 Nie ładuje - Nie ładuje wcale lub ładuje tylko wtedy gdy jest wyłączony

15 Kwi 2018 13:24 852 3
  • Poziom 5  
    Witam!
    Posiadam iphone'a 5. Zakupiony na aukcji int. jako nowy. Przyszedł zafoliowany z gwar. i papierami.
    Po ok miesiącu użytkowania tel co raz przerywał ładowanie, później ładował się tylko gdy był wyłączony aż w końcu ładowanie było niemożliwe...
    Pomyślałem, że to wina kabla więc kupiłem nowy (nie oryginalny) ale i nie najtańszy. Z nim było tak samo.
    Od tamtej pory miałem już ze 4 kable i z każdym jest to samo po jakimś czasie albo i od razu. Dodam tylko że niektóre z tych kabli ładują tylko na wyłączonym telefonie, gdy go włączę w ogóle nie wykrywa ładowarki.
    Chcę jeszcze zaznaczyć, że czytałem już o czyszczeniu gniazda (moje jest czyste bo już czyściłem nie raz ale nic nie dało)
    a co do kupienia oryginalnego przewodu to mam wątpliwości bo przecież po zakupie tel nowego w foli akcesoria były oryginalne a po miesiącu nie ładował...
    Czy myślicie, że problem tkwi w gnieździe ładowania i należy je wymienić?
    Czekam na wszelkie porady i odp.
    Z góry dzięki i pzdr.
  • Poziom 5  
    Myślałem o tym ale po pierwsze strasznie długo by się zeszło ( musiał bym skontaktować się z ową firmą i wysłać np kurierem później nie wiadomo ile czekać)
    A poza tym nie mam już tego oryginalnego kabla który był w zestawie więc zaraz zwalą na nieprawidłową eksploatacje sprzętu (tj ładowanie nieoryginalnym kablem) i pewnie nici z tej gwarancji ;/
  • Pomocny post

Poziom 24  
    Jeśli nie chcesz skorzystać z gwarancji to pozostaje serwis, za który musisz zapłacić a kurier na gwarancji jest za darmo. Pierwsze to podmiana baterii na działającą ale skoro nawet nie piszesz o takich rzeczach to trzeba mieć narzędzia itd, bo może to bateria, może port od ladowania ale co gorsza to pewnie układ na płycie i bez wiedzy i sprzętu nic nie zrobisz, więc albo zapłać serwisowi lub po prostu oddaj na gwarancję.