Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jaka antena do rutera Huawei E5186?

antron 15 Jun 2018 18:42 3741 31
    antron
    Level 9  
    Dziękuje za pomoc zamykam temat a antena spisuje się bardzo dobrze . Kupiłem antenę Cybertech antena PANEL LTE CT-17_1.8-2.6_Duo MIMO (17dBi/1800-2600MHz za około 214 zł z przesyłką za dobre pieniądze , wolem kupić coś sprawdzonego niż przepłacić za szajs . Polecam innym tą antenę spisuje się znakomicie z 5 mb/s DL prędkość pobierania bez anteny , uzyskałem z anteną aż 90 Mb/s prędkość pobierania więc antena jest godna do polecenia . Dziękuję jeszcze raz za pomoc .
  • Computer ControlsComputer Controls
    antron
    Level 9  
    Dziękuje za pomoc zamykam temat a antena spisuje się bardzo dobrze . Kupiłem antenę Cybertech antena PANEL LTE CT-17_1.8-2.6_Duo MIMO (17dBi/1800-2600MHz za około 214 zł z przesyłką za dobre pieniądze , wolem kupić coś sprawdzonego niż przepłacić za szajs . Polecam innym tą antenę spisuje się znakomicie z 5 mb/s DL prędkość pobierania bez anteny , uzyskałem z anteną aż 90 Mb/s prędkość pobierania więc antena jest godna do polecenia . Dziękuję jeszcze raz za pomoc .

Dodano po 4 [minuty]:

Problem rozwiązałem dzięki , testom sprawdzaniu najpierw telefonem gdzie można uzyskać dobrą prędkość, dzięki forum ludziom który mi pomogli odpisując na moje pytania i którzy mi doradzili dobrze .