Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Moto C Plus Android 7.0 Utrata wszystkich kontaktów po włożeniu karty

PrzemkoBS 15 Kwi 2018 17:23 81 0
  • #1 15 Kwi 2018 17:23
    PrzemkoBS
    Poziom 4  

Witam,
    po włożeniu karty Micro SD 32GB Kingston do Motoroli i wybraniu opcji przechowywania danych BEZ formatowania urządzenia straciłem wszystkie kontakty które były przechowywane na karcie SIM. Gdy karta była włożona występywały również inne problemy jak powolne działanie systemu i problemy z odblokowaniem ekranu. Karta ma kilka lat dlatego podejrzewam, że jest uszkodzona.
    Kartę SD wyjąłem z telefonu i podłączyłem przez adapter do komputera ale nic na niej nie ma oprócz pustych folderów z nazwami "android".
    Mam wyłączone odzyskiwanie danych/punkty przywracania, próbowałem odzyskać kontakty przez Gmail ale nic nie znalazło. Korzystałem z kilku aplikacji ze sklepu Google Play które też nie przyniosły rezultatów. Odpuściłem sobie kolejne instalowanie programów bo nie chcę nadpisać danych które może gdzieś jeszcze są i dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Jest to mój pierwszy dotykowy smartphone i nie wiem co dalej robić żeby odzyskać dane.
    Dodam tylko jeszcze, że gniazdo na kartę SD jest współdzielone z wejściem na drugą kartę SIM. Telefon Motorola Moto C Plus 2GB LTE Dual SIM 4000mAh i Android 7.0 jak w tytule.
    Pozdrawiam.