Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie ma to jak wrąbać dzieciakowi...

Bieda z nędzą 15 Kwi 2018 21:18 2247 72
  • #1 15 Kwi 2018 21:18
    Bieda z nędzą
    Poziom 29  

..zwłaszcza jak się jest postawnym facetem wbijającym się w kobiece ciuchy. W jakim kraju my żyjemy, gdzie są granice tolerancji?
    https://www.youtube.com/watch?v=_8Q6-BVe6oU

• #3 15 Kwi 2018 21:53
    drobok
    Poziom 26  

A bym dziada spotkał. A na miejscu matki tej dziewczynki -> sąd za napaść, szkody moralne i rozpowszechnianie wizerunku.

• #4 15 Kwi 2018 22:19
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 42  

Każdy taki ,,Transformers :cry: " jest agresywny. U mnie w centrum miasta jest ,,Pigalak" takich. Jeżeli się przejeżdza w nocy i trzeba stanąć na światłach, to zaczepiają, tłuką po samochodzie etc. Niiedawno dostal sie taki, zmyliwszy ochrone do Parlamentu, i wobec calego zgromadzenia zażądał kasy za ,,usługę" od Posła :D
    http://www.dwtonline.com/laatste-nieuws/2017/...1/travestiet-maakt-amok-bij-parlementsgebouw/

• #5 16 Kwi 2018 04:34
    gabik001
    Poziom 36  

Dokąd ten świat zmierza... Za "moich" czasów to władza by go spałowała i żółte papiery dorobiła. A ośrodek korekcyjny (czyt. psychiatryk) zrobił swoje.
    Ale cóż, nie wolno krytykować bo to nie poprawne.

• #6 16 Kwi 2018 05:07
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 42  

Osobisty moj stosunek do tego typu ,,gender", czyli geyow, lesby, transseksualitow, jest taki sam jak do osób chorych. Chorych na cukrzycę, Parkinsona, nowotwory czy nawet AIDS. Są chorzy, trzeba się z tym pogodzić, może nawet im pomóc, bo to jest po prostu defekt genetyczny, czyli choroba, per saldo to nie ich wina. Natomiast nie uzyskuje mojej aprobaty ich agresywna autopromocja (!!!), jak w przypadku tej ,,Rafalali" czy jemu (jej) podobnych. ,,Twarde" zaś zboczenia, jak pedofilia, zoofilia czy nekrofilia (!) i tym podobne, społecznie nieakceptowalne i niebezpieczne, w/g mnie wymagają zamkniętego lecznictwa szpitalnego.

• #7 16 Kwi 2018 08:41
    bestboy21
    Poziom 38  

Szczerze powątpiewam żeby ta konkretna dziewczynka bezczelnie się śmiała z tego Pierdololo, sam bym pewnie się podśmiechiwał gdyby ktoś łaził z podpaską na czole.
    Może i jest chory(a) na głowę i śmiać się nie wypada, kleptoman też jest chory tyle że po niego przyjadą niebiescy jak flaszkę z biedronki wyniesie a takie Pierdololo chodzi i epatuje swoją chorobą.

• #8 16 Kwi 2018 11:17
    kortyleski
    Poziom 40  

Bo się utarło że homoseksualizm to odmienność. A to jest choroba, wynaturzenie.trzeba leczyć a nie domagać się akceptacji i praw na równi z hetero. Jak choćby adopcja. Już sobie wyobrażam sytuację dziecka dwóch tatusiów w szkole podstawowej. Piętno na całe życie, tym bardziej w dobie internetowego hejtu.

• #9 16 Kwi 2018 11:32
    bestboy21
    Poziom 38  

kortyleski napisał:
    Bo się utarło że homoseksualizm to odmienność. A to jest choroba, wynaturzenie.trzeba leczyć a nie domagać się akceptacji i praw na równi z hetero. Jak choćby adopcja. Już sobie wyobrażam sytuację dziecka dwóch tatusiów w szkole podstawowej. Piętno na całe życie, tym bardziej w dobie internetowego hejtu.

Jest udowodniona tzw. płeć mózgu czy skłonności genetyczne, choroba jak choroba, ale do cholery, mnie tam np, Grodzka nie przeszkadza. Co innego jak ktoś chodzi w różowych leginsach i peruką za 29,99 albo wymachuje swoimi gruczołami mlecznymi na paradzie równości :lol: :lol: :lol:

• #10 16 Kwi 2018 11:37
    Justyniunia
    Poziom 24  

Mnie to wisi koło pisi póki się pedałują w domach, ale jak się manifestują to już szlag mnie trafia.
    A adopcja dzieci przez takie pary to za chińskiego króla.

kortyleski napisał:
    Już sobie wyobrażam sytuację dziecka dwóch tatusiów w szkole podstawowej. Piętno na całe życie, tym bardziej w dobie internetowego hejtu.

Plusik Kolego, plusik.
    Guma, wąskie drzwi i po chorobie...
    Jak się komuś moje zdanie nie podoba, to proszę nie czytać, ale woda mi się zagotowała :evil:
    Pozdrawiam.

• #11 16 Kwi 2018 12:23
    bestboy21
    Poziom 38  

Nie mam nic przeciwko posiadaniu dzieci przez homoseksualistów o ile sami je sobie zrobią.

• #12 16 Kwi 2018 13:02
    Bieda z nędzą
    Poziom 29  

Ta dziewczynka wygląda raczej na taką, która uśmiecha się do mijanych osób; ot taka sympatyczna. To agresywne coś musiało skręcić dramę- ten uśmiech w jego wyimaginowanej wyobraźni miał być wyrazem kpiny? Gdyby chciało zwrócić uwagę zrobiło by to spokojnie i bez filmowania.
    Ja mam tylko tą nadzieję, że sprawa pójdzie do sądu. Mam też tą nadzieję, że agresor stawi się na rozprawę w kobiecych fatałaszkach, co z miejsca sąd uzna za obrażanie powagi sądu.
    A później chłopaki gdzieś w Sztumie czy Wronkach naprostują to coś.

• #13 16 Kwi 2018 13:29
    bestboy21
    Poziom 38  

Dostanie grzywnę albo w ogóle nic, a rowerzystę wsadzą żeby znaków drogowych nie powyginał po pijaku.
    Wellcom tu Poland.

• #14 16 Kwi 2018 13:57
    Łukasz-O
    Moderator Elektrycy

Bieda z nędzą napisał:
    Ta dziewczynka wygląda raczej na taką, która uśmiecha się do mijanych osób; ot taka sympatyczna. To agresywne coś musiało skręcić dramę- ten uśmiech w jego wyimaginowanej wyobraźni miał być wyrazem kpiny? Gdyby chciało zwrócić uwagę zrobiło by to spokojnie i bez filmowania.
    Ja mam tylko tą nadzieję, że sprawa pójdzie do sądu. Mam też tą nadzieję, że agresor stawi się na rozprawę w kobiecych fatałaszkach, co z miejsca sąd uzna za obrażanie powagi sądu.
    A później chłopaki gdzieś w Sztumie czy Wronkach naprostują to coś.

Coś czuję, że po tym filmie prędzej chłopaki z miasta go dojadą, bo sąd mu pewnie guzik zrobi. A jak nawet to coś wsadzą do pierdla to będzie izolowany.

• #15 16 Kwi 2018 15:40
    Tommy82
    Poziom 39  

Ta jednostka już miewała tego typu akcje.
    To pomysł na autopromocje.
    Jedyna prawidłowa reakcja to nie promowanie go.

• #16 16 Kwi 2018 15:47
    drobok
    Poziom 26  

Bez przesady, póki (jeszcze) jest wolność to niech się ubierają i walą z kim i jak chcą (za obopólną zgodą oczywiście). Ale wszelakie manifestacje, roszczeniowa postawa, czy rzucanie się na mniejszych od siebie (idę o zakład, że jeśli wyśmieje go ktoś większy / grupa ludzi to spuści głowę i pójdzie dalej) jest nie tentego i powinna być piętnowana (nie tylko w stosunku do transwestytów).
    PS. takiego śmiało można spacyfikować, problemem jest tylko miejsce pobytu

• #17 16 Kwi 2018 22:14
    Bieda z nędzą
    Poziom 29  

Czy dzieciak, który zauważył osobnika w jakiejś sukience o typowo męskich rysach (kwadratowa szczęka niczym kowboje z westernów, rozrośnięta klata); z nogami które raczej powinny naciskać szpadel przy przekopywaniu ogródka; a te pewnie były w jakichś w pantoflach, nie miał prawa się zaśmiać? Przecież clowny po to są, aby się z nich śmiać.
    Czy to jest normalne, że facet, tak ma oko 90 kilo wagi (ale i ma fiu bździu w głowie) przysadza się do dzieciaka, który w pasie ma pewnie mniej, niż on w bicepsie?

• #18 16 Kwi 2018 22:27
    robokop
    Moderator Samochody

kortyleski napisał:

Bardzo ryzykowne stwierdzenie, Kortylesiu, szczególnie zważywszy dzisiejsze realia. homoseksualizm był klasyfikowany jako "choroba" w "normalnych czasach" - został ostatecznie wykreślony w 1990 roku. Oczywiście że to jest sprzeczne z naturą, a nadmierna tolerancja niestety doprowadzi do zagłady cywilizacji. Tym bardziej że podobno w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo, a może nawet więcej dzieci (?!).

• #19 16 Kwi 2018 23:16
    bestboy21
    Poziom 38  

robokop napisał:
    kortyleski napisał:

Bardzo ryzykowne stwierdzenie, Kortylesiu, szczególnie zważywszy dzisiejsze realia. homoseksualizm był klasyfikowany jako "choroba" w "normalnych czasach" - został ostatecznie wykreślony w 1990 roku. Oczywiście że to jest sprzeczne z naturą, a nadmierna tolerancja niestety doprowadzi do zagłady cywilizacji. Tym bardziej że podobno w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo, a może nawet więcej dzieci (?!).

Pragnę tylko zauważyć że w świecie zwierząt też występuje homoseksualizm, podobnie jak wyrzucanie zwierząt z gniazd czy inne cuda.
    W świecie ludzi nie ma gniazd ale są śliskie kocyk(vel Kasia)i czy matki na porodówce z 3 promilami.
    Życie, tylko życie.
    Jesteśmy zwierzętami a kto sobie jakąś ideologię dorobi to jego brocha, przejdzie mu jak będzie z głodu umierał i trzeba będzie kogoś zaciukać, zakładając że zostaną na bezludnej wyspie 2 osoby ;) zjesz albo zdechniesz, wybieraj.

Oburzonym polecam.
    Alive, dramat w Andach – amerykański dramat katastroficzny z 1993 roku w reżyserii Franka Marshalla. Fabuła filmu oparta jest na prawdziwym zdarzeniu, katastrofie lotu Fuerza Aérea Uruguaya 571 z 1972 roku. Smacznego ;)

• #20 16 Kwi 2018 23:19
    bialy20
    Poziom 19  

A żaba się gotuje... Tą żabą są "zwykli" hetero! Ot powoli, najpierw parady, walka z "homofobią", potem śluby, gender, a niektórzy już pozwalają na adopcję... Ostatnio było głośno o jednym z dwóch "tatusiów", który dokonał póxnej aborcji.

• #21 16 Kwi 2018 23:35
    Tommy82
    Poziom 39  

@Bieda z nędzą
    Słuchaj czy naprawdę uważasz że jest to wiadomość którą powinna żyć cała Polska, chociażby przez publikowany wizerunek dziecka. To dziecko ma rodziców czy prawnych opiekunów to oni powinni podjąć odpowiednie kroki, wg uznania prawne bądź inne. Jak by się dobrali temu czemuś do 4 liter po cichu to by bolało najbardziej. @bialy20

Toto przecież liczy na rozgłos. Ta osoba nie ma nic poza swoją rozpoznawalnością i ją buduje w chory sposób będzie się posuwać dalej. To forma patocelebryctwa. Jak to jest że prawie cała Polska rozpoznaje jakiegoś transika a z tą czy inna postacią historyczna by rady nie dało.
    Dziecko zawsze zareaguje szczerze nikt normalny się tym nie przejmuje a wręcz czasem wnioski wciągnie jak ma 5 deko mózgu, zresztą to jak w bajce "Nowe szaty cesarza", to dziecko właśnie powiedziało coś w stylu tentransik jest transik .
    Podobnie z patologią na YT. Przecież to się w głowie nie mieści. A mechanizm podobny.

@robokop
    Tu mamy do czynienia z transwestytą jak sądzę. Transseksualista to niejaka Grodzka Anna. Co do pierwszego to przebieranie się w babskie ciuszki. To drugie to zaburzona percepcja własnej płci. Kiedyś oglądałem jakiś film i było o obojnakach jak błędnie dziecku płeć wylosowali to nie pomagało że się bawił lalkami czy autkami.
    Co do homoseksualizmu technicznie to powinno w populacji zanikać na ale jednak ciągle występuje.

@bialy20
    Z tym genderem to bym tak nie szarżował. Po tym jak któryś arcybiskup chyba Gądecki stwierdził ze uczenie chłopców sprzątać po sobie to gender to nawet sąsiad zgłupiał bo się okazało ze całe życie dwóch genderowców wychowywał. "Problem" w tym że na porządnych ludzi ich wychował.

• #22 16 Kwi 2018 23:47
    Bieda z nędzą
    Poziom 29  

Tommy82 napisał:
    @Bieda z nędzą
    Słuchaj czy naprawdę uważasz że jest to wiadomość którą powinna żyć cała Polska.

Nie no, oczywiście że nie. Ważniejszy jest ślub Dody. To nośniejszy temat. No ale ta pokrzywdzona w końcu mogła byc Twoją córką...
    bestboy21 napisał:

Pragnę tylko zauważyć że w świecie zwierząt też występuje homoseksualizm,

Ryzykowne twierdzenie, ale łatwo do konfrontacji.
    Osobiście mam klienta który ma kurzą fermę, nic szczególnego; jakieś 30 tyś niosek. Zapytam go, czy zauważył jakieś przejawy odchyleń; choć badanie może być nieadekwatne- te nioski siedzą w odrębnych klatkach.
    Drugi mój klient ma chlewnię, około 500 tuczników. To już mógł zaobserwować różne przejawy in flagranti, ale pewnie to były niewinne wybryki.

• #23 17 Kwi 2018 00:07
    Tommy82
    Poziom 39  

@Bieda z nędzą
    Odbiję. Chciał byś żeby Twoja nieletnia Córka występowała w filmie z twarzy z jakimś transikiem?
    Skąd wiesz jak na to zareagują w jej szkole?

Nie należy tej patologi promować bo to jest dla niej to co ją napędza! Nie tylko napędza ale inni będą robić to samo dla lajków subów i chorej autopromocji.
    Nie przyłączajmy się do tej patologi!
    Ta patologia jest dla tego że ma odbiorców! Nie ważne co mówią ważne że mówią. I stanowi sposób chorej autopromocji.
    Film do prokuratury a nie do wszystkich gazet. Taka osobliwość zniknie bez echa.
    Jak będzie echo będą naśladowcy jak z samobójcami których nagłośniony przypadek popycha do podjęcia decyzji.

• #24 17 Kwi 2018 00:22
    pawelr98
    Poziom 35  

bestboy21 napisał:

Pragnę tylko zauważyć że w świecie zwierząt też występuje homoseksualizm, podobnie jak wyrzucanie zwierząt z gniazd czy inne cuda.

Trzeba by tu jednak zauważyć że zwierzęta również cierpią na choroby psychiczne/umysłowe.
    Po za tym jednak po coś ten rozum mamy.

W przypadku osób trans odnotowuje się bardzo wysokie prawdopodobieństwo samobójstwa. Dlaczego ?
    Ponieważ operacja powoduje niezłą rozwałkę układu hormonalnego oraz dochodzą do tego czynniki psychologiczne (często jest tak że po zmianie im się "odwidzi").

Dlatego należy to leczyć poprawnie zamiast pozwalać tym ludziom demolować swoje własne życie i zdrowie.Nie zdają oni sobie sprawy z tego jak mocno różne operacje mogą pogorszyć ich stan zdrowia zamiast go poprawić.

Jeszcze jako dodatek powiem iż małżeństwa osób tej samej płci są z punktu widzenia państwa i społeczeństwa stratą.
    Dzieci mieć nie mogą,bardzo nietrwałe związki (brak stabilnej rodziny) no i bardzo "skomplikowane" sprawy rozwodowe.
    Miałem okazję raz widzieć talk-show gdzie były pary gejów. Jak oni definiowali "zdradę" to mi się nawet nie śniło w głowie.
    Już widzę sędziów którzy mieliby rozstrzygnąć w takim wypadku rozwód.

• #25 17 Kwi 2018 01:48
    pikarel
    Poziom 29  

Wydaje mi się, że należy odróżnić promocję od piętnowania.
    Po to ktoś założył ten temat, żeby napiętnować takie chore zachowania, czyli chamskie epatowanie swoją odmiennością, głupotą i ogólnie tym, co co zwraca uwagę innych wokół oraz - w tym przypadku - agresję fizyczną i słowną dewianta.

Jeśli wróci zasada:
    rób, co chcesz, ale tam, gdzie ja tego nie widzę - bo inaczej łamiesz moje prawa
    to wróci normalność i pederasta nie będzie miał więcej praw, niż ja,
    więc nie będzie darł przysłowiowego "ryja" wszędzie i o wszystko.

• #27 17 Kwi 2018 07:53
    bestboy21
    Poziom 38  

Bieda z nędzą napisał:
    Ryzykowne twierdzenie, ale łatwo do konfrontacji.

Występuje u naczelnych a i o przypadku psim słyszałem i to nie od "Stefci plotkary", do tego stopnia że skończyło się eutanazją ale to już inna i długa bajka.

O kameleonach mi nic nie wiadomo, no może o jednym któremu spadł kokos na łep ;)

• #28 17 Kwi 2018 08:59
    kortyleski
    Poziom 40  

W naturze zwierzęta odmienne są eliminowane że stada, skazywane na banicję.

• #29 17 Kwi 2018 09:18
    vodiczka
    Poziom 42  

kortyleski napisał:
    Bo się utarło że homoseksualizm to odmienność. A to jest choroba, wynaturzenie.trzeba leczyć
    Można dyskutować czy homoseksualizm jest chorobą czy nie ale próby leczenia są bezskuteczne, wbrew temu co mówią "ojcowie ciemnogrodu". Wynaturzeniem też nie jest.
    robokop napisał:
    Oczywiście że to jest sprzeczne z naturą,
    Nie jest sprzeczne, skoro to natura stwarza i utrzymuje przez wieki, pewien (w miarę stały) procent osób o innej orientacji seksualnej. Równie dobrze za sprzeczne z naturą możesz uważać dorosłe osoby płci męskiej o wzroście poniżej 160 cm i powyżej 200 cm a to tylko skrajne przypadki, zgodne z rozkładem normalnym (krzywa Gaussa) http://iakg.pl/portfolio-items/krzywa-gaussa-zastosowanie-w-hr/

• #30 17 Kwi 2018 10:11
    bestboy21
    Poziom 38  

To że ludzie widzą to co chcą widzieć też dokłada swoją cegiełkę (pomijając różowego kameleona który razi swoimi leginsami w celu zrobienia Show).

Naród strasznie nam się roztył, ze szkap stajemy się walcami, milczenie owiec a może milczenie słoni....

Zmierzając do sedna, oczywiście wykluczając adopcje, różowych pacanów itd., w Holandii czy gdzie tam (wybrać dowolnie) nikogo nie dziwią panowie idący za rączki... już się tak ludzie opatrzyli że po prostu mają to gdzieś, coś jak u nas z plagą otyłości. Ta sama bajka.