Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics - Jaki wzmacniacz z pre out lub przedwzmacniacz

phiter 15 Kwi 2018 21:47 183 2
  • #1 15 Kwi 2018 21:47
    phiter
    Poziom 19  

Witam, od dłuższego czasu poszukuję wzmacniacz Technicsa z wyjściem pre-out koniecznie sterowany pilotem, może być również przedwzmacniacz (pasowałby taki jak a900 ale ten nie ma swojego zasilania).
    Chodzi o to by zestaw podłączyć do innego wzmacniacza i sterować głośnością i selektorem wejść. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam.[/code]

0 2
  • #2 16 Kwi 2018 06:38
    cefaloid
    Poziom 30  

A czemu koniecznie Technics? Poza kilkoma wyjątkami był to masowy produkt niskiej jakości w ślicznej obudowie.
    Utarło się, że Technics to ach i ech ale powód jest taki: jak skończyła się komuna zaczęliśmy kupować Technicsy bo poza sprzętem Unitra tylko one były dostępne finansowo... Lepsze niż Unitra ale wciąż tania masówka.

Nie ograniczając się będzie dużo łatwiej coś doradzić.

0
  • #3 16 Kwi 2018 08:31
    phiter
    Poziom 19  

No właśnie wszystkie wzmacniacze technicsa jakie miałem grały fatalnie, i chcę to podłączyć do innego (obecnie Onkyo z 79 roku:). Obecnie funkcję jaką chcę od technicsa spełnia Yamaha rx750 (która też gra gorzej od tego onkyo) ale chcę swój sprzęt ujednolicić.
    Co do pozostałych sprzętów Technicsa jakie mam w porównaniach z innymi denonami, yamahami, sony, onkyo i teac wypadają LEPIEJ a miałem i mam tego dużo. Magnetofon AZ7, CD sl ps770, tuner GT550. No i super wyglądają i sterowane jednym pilotem.

0