Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Szukam co-foundera do startupu: skanery kodów, e-commerce

lukaszslv 15 Kwi 2018 22:03 108 0
  • #1 15 Kwi 2018 22:03
    lukaszslv
    Poziom 1  

Witam,

Szukam co-foundera do startupu. Rozwiązanie jakim będziemy się zajmować polega na stworzeniu zestawu urządzeń umożliwiających przesyłanie przeskanowanego kodu towaru do API, gdzie dalej kod jest przetwarzany i udostępniany innym usługom oraz serwisom. Na bazie tych rozwiązań powstanie kilka/naście usług/produktów.

Rynek
    Aktualnie na rynku istnieje rozwiązanie o nazwie pointy.com robione przez irlandzkich naukowców. Rynek jest spory. Chcę od początku tworzyć rozwiązanie nastawione na rynek globalny co będzie się wiązało także z dostosowaniem rozwiązań do realiów panujących w danej lokalizacji. Panowie z Pointy twierdzą, że nie boją się konkurencji.

Kto
    Szukam osoby, która ma doświadczenie w pracy ze skanerami kodów oraz ogólnie z hardwarem.
    Szukam osoby odpowiedzialnej, myślącej przyszłościowo, rzetelnej, uczciwej oraz z doświadczeniem w pracy. Najlepiej z zacięciem startupowym lub kogoś, kto chce zmienić dotychczasowy styl życia z typowej pracy od 8-16 na coś bardziej ekstremalnego i w dłuższym terminie mieć z tego większe profity, satysfakcję oraz przejść do historii.

Finansowanie
    Chcę zainwestować w tę firmę swoje pieniadze oraz ubiegać się o zewnętrzne fundusze.

O mnie
    Posiadam doświadczenie w pracy dla startupów zagranicznych (jako kontraktor), głównie z USA. 17 lat w IT. Programować nauczyłem się w wieku 13 lat. Znam dobrze większość języków programowania i co najmniej jeden bardzo dobrze. Zajmowałem się do tej pory głównie softwarem i rozwiązaniami systemowymi, serwerowymi (linux), API, bazami danych, optymalizacją, backend i wiele wiele innych. Mam doświadczenie w podobnym projekcie dla startupu z NY.

Wynagrodzenie
    Forma określenia udziałów i ich ilość jest do uzgodnienia. Możemy korzystać z tzw. dynamicznej alokacji udziałów.

Kontakt przez wiadomość prywatną lub e-mail (u dołu)
    Miejsce pracy do ustalenia, najlepiej Warszawa. Lokalizacja jednak nie powinna dzisiaj stanowić problemu.

Zapraszam do kontaktu,
    lukaszkropkasliwamalpagmailkropkacom