Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czy ten telewizor ma sens z tym soundbarem

Polskininja 15 Kwi 2018 22:59 456 7
  • #1 15 Kwi 2018 22:59
    Polskininja
    Poziom 3  

Witam chciałbym się dowiedzieć czy soundbar Samsung HW-K450 będzie dobrym wyborem do tv SHARP LED LC-40FG5242. Nie patrzę na soundbar Sharp bo są niepopularne i jakoś mnie nie przekonują ale jak ktoś ma to proszę napisac czy soundbar z Sharpa dobry.

0 7
  • #3 15 Kwi 2018 23:47
    Polskininja
    Poziom 3  

Hmm a lepszy ten zestaw kina domowego czy soundbar ten co pan dał?

Dodano po 1 [minuty]:

Chodzi co lepsze do muzyki elektronicznej

0
  • Pomocny post
    #4 16 Kwi 2018 12:19
    nomudrek
    Poziom 27  

Najprościej byłoby zabrać ze sobą nośnik z ulubioną muzyką i iść do sklepu posłuchać jak będzie brzmiała, soundbar ma rozstaw głośników zbliżony do telewizora więc efekt stereofoniczny jest bardzo słaby. Podane przeze mnie kino domowe to tylko przykład, że kino domowe jest niewiele droższe od soundbaru a ma o wiele większe możliwości.

0
  • Pomocny post
    #5 16 Kwi 2018 14:45
    cin_mar
    Poziom 9  

Ten soundbar gra jako tako, generalnie soundbar jest tylko wzmocnieniem dźwięku z tv i ciężko tu prawić o lepszym czy gorszym soundbarze, jak sama jego idea do muzyki jest zła. Samo rozłożenie głośników gdzie masz centralny i boczne oddzielone od siebie o 30cm, to tak jak by kupić kino domowe nawet plastikowe i położyć kolumny jedna obok drugiej, wg mnie do muzyki a tym badziej do filmów musi być kolumna rozłożona przynajmniej te 1,5m obok poprzedniej aby ten dźwięk uzupełniał a nie nachodził na siebie.

Ja bym brał tak jak mówi kolega albo jakieś kino plastikowe 5.1 albo dobre 2.0 / 2.1

Jak nie chcesz bawić się we wzmacniacze to można poszukać kolumn aktywnych z wbudowanym wzmacniaczem, lub rozważyć nawet zestaw głośników logitecha z906 potrafiący dekodować Dolby digital i możn do niego podłączyć kilka źródeł, a na pewno gra lepiej niż nie jedno kino plastikowe

0
  • #6 16 Kwi 2018 14:55
    Polskininja
    Poziom 3  

No dobrze przeglądam te kina domowe i mam ciekawe oferty Samsung HT-J4550 Samsung HT-J4530 i LG LHB655 i które będzie lepsze bo muzyki elektronicznej oraz czemu LG ma 1000w a Samsung 500w taka potężna różnica a są tansze

0
  • Pomocny post
    #7 17 Kwi 2018 09:44
    Koolo
    Poziom 16  

Jeżeli nie potrzebujesz/lubisz "baaasu trzepiącego dywany" sprawdź (posłuchaj to inna kultura dźwięku) Yamaha YAS-107 za 900 zł.

0
  • #8 21 Maj 2018 21:45
    Polskininja
    Poziom 3  

Nie kupię niczego co mi podali ponieważ i tak nie potrzebuje kina domowego

0