Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzętowy rejestrator obrazu ze stacji roboczej po wyjściu VGA

sp5qwa 16 Kwi 2018 08:06 129 5
  • #1 16 Kwi 2018 08:06
    sp5qwa
    Poziom 8  

Witam , może ktoś z kolegów może polecić jakieś rozwiązanie sprzętowe do rejestrowania obrazu z kilku stacji roboczych, z wyjścia VGA.
    Dlaczego nie soft, brak możliwości uruchomienia aplikacji.
    Znalazłem jedno rozwiązanie zamieniające VGA w strumień RTSP ale cena za sztukę jest z lekka zaporowa (4000 netto) i producent nie chce udostępnić do testów ...

0 5
  • #3 16 Kwi 2018 09:58
    sp5qwa
    Poziom 8  

Pierwsze jest z HDMI ( musi być w jednym klocku, bez przelotek, konwerterów) zapis na USB nie jest RTSP... więc totalnie odpada ...
    Drugie rozwiązanie jest ciut droższe jeszcze niż to co znalazłem.

Nie szukam sprzętu do transmitowania audycji do netu a jedynie to rejestracji dla bezpieczeństwa tego co się dzieje na ekranie ...

Szukam dokładnie vga-rtsp by podłączyć pod rejestrator co już jest na obiekcie i rejestruje kamery ...

Pozdrawiam

0
  • #5 16 Kwi 2018 10:09
    huluk
    Poziom 29  

To może takie rozwiązania które wyskakują po wpisaniu "VGA RTSP Encoder"? Zgodnie z regulaminem nie mogę wkleić linków do ofert "które po pewnym czasie wygasają" ale wyświetlają się takie wyniki jak np ZYDZ - model ZY-VGA-EV lub "H3412 vga hdmi rtsp encoder". Ceny jakie mi wyskoczyły to około 200 - 800 USD ...

0
  • #6 16 Kwi 2018 10:21
    sp5qwa
    Poziom 8  

Zastanawiałem się właśnie nad analogowym rejestrowaniem z VGA ale to kolejny rejestrator ...

znalazłem coś u kolegów z PRC za 200 USD ... ale mam obawy czy kupować w ciemno ... bez testów ...

Dlatego szukam może coś po tej stronie granicy się uda namierzyć

Pozdrawiam

0